Desenli Bant ile Laptop Klavyesi Nasıl Süslenir?

Desenli Bant ile Lap Top Klavyesi Nasıl Süslenir
Sosyal medyada paylaş

Desenli bant ile laptop klavyesi nasıl süslenir? diye merak ediyorsanız bu yazımızda bahsedeceğimiz örnek çalışma sayesinde konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hepimizin evinde bilgisayar ya da laptop gibi elektronik aletler bulunduğu için bu uygulamayı denemek isteyenler olabilir. Farklı renk ve desenlerdeki yapışkanlı bantlar klavye süslemesinde çok işinize yarayabilir. Evde ya da iş yerinizdeki laptopunuzun sade tasarımından sıkıldıysanız bunları biraz daha şık bir hale getirmeniz mümkün. Bunun için tek ihtiyacınız olan desenli bir bant ve makas. İstediğiniz desende bantlardan kullanarak harika tasarımlara imza atabilirsiniz. Evde kolay bir kendin yap çalışması uygulamak isterseniz bilgisayar klavyesi süslemesi yapmayı deneyebilirsiniz. Bunun için gerekli olan malzemelerin listesini ve uygulama hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Desenli bant
  • Makas

Uygulamanın yapımı için gerekli olan desenli bantları kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz. Aynı renk bant kullanabileceğiniz gibi farklı renkte bantlar da kullanabilirsiniz.

Laptop Klavyesi Nasıl Süslenir? 

Laptop klavyesi süslemek çok kolay bir uygulama olduğu için evde keyif alarak yapabilirsiniz. Uygulama öncesinde laptopu kapatın ve klavyeyi güzelce temizleyin. Daha sonra aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • Makas yardımı ile desenli banttan dikkatli bir şekilde tuşların boyutuna uygun parçalar kesin.
  • Bu parçaları tuşların üzerine yerleştirin ve hafifçe bastırarak yapışmalarını sağlayın.
  • Bu şekilde klavyenin tüm tuşlarını ya da sadece bazı tuşları bant ile kaplayabilirsiniz.

Uygulamayı yaparken bantları tuşların boyutuna uygun büyüklükte kesmeye dikkat ederseniz ortaya güzel bir tasarım çıkacaktır. Bu uygulamada yapışkanlı bant kullanıldığı için tuşlara zarar vermeyecek bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz zaman bu bantları tuşlardan çok kolay bir şekilde çıkarmanız mümkün. Bu pratik uygulama sayesinde klavyenizin tuşlarına rengarenk bir tasarım yapabilirsiniz. Çocuğunuzun laptopunun klavyesini desenli bantlarla süsleyerek ona hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu önerimiz hoşunuza gittiyse aşağıda paylaştığımız, laptop klavyesi süslemesi resimli anlatım size uygulamanın yapımı için ilham verebilir. Çalışmayı deneyecek olanlara kolay gelsin.

Desenli Bant ile Lap Top Klavyesi Süslemek
Desenli Bant ile Lap Top Klavyesi Süslemek
Desenli Bant ile Lap Top Klavyesi Nasıl Süslenir
Desenli Bant ile Lap Top Klavyesi Nasıl Süslenir

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial