Genel

Bayan Örgü Boyunluk Modelleri

Bayan örgü boyunluk modelleri sayesinde bayanlar kışın soğuktan korunurken aynı zamanda daha modern ve şık giyinmenin tadını çıkarabiliyorlar. Dışarıdan satın alınan boyunluk modellerinin yanı sıra bayanların tığ ya da şiş kullanarak ördükleri çok şık tasarımlar da bulunmaktadır. Siz de soğuk kış günlerinde fazla el oyalamayan, keyifli bir uğraş arıyorsanız kendiniz ve sevdikleriniz için boyunluk örebilirsiniz. Zevkinize uygun bir renk ve modelde kendi el emeğinizle yapacağınız bir aksesuarı kullanmak size farklı bir zevk verebilir.

Bayan boyunluk modelleri arasında herkesin rahatlıkla örebileceği kolay modellerin yanı sıra biraz daha maharet gerektiren tasarımlar da bulunmaktadır. Örgüye yeni başlıyor ya da boyunluğu çabuk bitirmek istiyorsanız kalın ip ve şişler bu konuda size yardımcı olabilir. Bu tarz boyunluklar spor giyimle uyumlu olduğu için günümüzde çoğu bayanın tercihi olduğunu söyleyebiliriz. Örgü örmek sizin için bir tutku ise daha zor modelleri örerek marifetinizi gözler örüne serebilirsiniz.

Kalın bir atkı görünümündeki bayan boyunluk modelleri ilk kez bu aksesuarı örecekler için uygun bir tasarımdır. Örgü yeteneğine güvenenler ise fular ya da şal görünümlü boyunluk modelleri arasından bir tercih yapabilirler. Boyunluğu rahat kullanabilmek için bağcıklı ya da düğmeli modellere yönelebilirsiniz. Bu tarz boyunluklar şık görünümlerinin yanı sıra takıp çıkarırken de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Boyunluk modelleri arasında sadece boynun birazını örten ince tasarımlar mevcuttur. Bunlar genelde kıyafeti tamamlayan bir aksesuar işlevi görmektedir. Kışın soğuktan korunmak için boynu tamamen saran ve sıcak tutan iplerle örülen tasarımlar idealdir. Kolay boyunluk modelleri gözünüze çok sade görünebilir fakat bunları ördükten sonra çiçek motifleri veya küçük ve zarif püsküllerle süslediğinizde oldukça şık bir tasarıma dönüşebilirler.

Ördüğünüz boyunlukla aynı örnekte bere ve parmaksız eldiven yaparak bunları takım olarak kullanabilirsiniz. Boyunluk yapımı için istediğiniz renkte ip seçebilirsiniz. Bu konuda kışlık montunuzun rengini dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Boyunluğu sadece şıklığınızı tamamlayacak bir aksesuar olarak kullanmayı düşünüyorsanız, fantazi ip kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizler için en şık boyunluk modellerini bir araya getirdik. İsteyenler için şık tasarımlar, örgüye yeni başlayanlar için de kolay bayan boyunluk modelleri aşağıda bir arada verilmiştir. Siz de bunları inceleyip kendi zevkinize uygun güzel bir boyunluk örerek, kışın boynunuzu sıcacık saracak çok güzel bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Aynı modellerin biraz daha küçüğünü kız çocukları için de yapabilirsiniz.

 

bağcıklı-bayan-örgü-boyunluk-modeli

 

bayan-fular-boyunluk-modeli

 

 

bayan-örgü-boyunluk-modelleri

 

beyaz-bayan-boyunluk-modeli

 

büzgülü-bayan-örgü-boyunluk-modeli

 

çiçekli-bayan-boyunluk-modeli

 

çiçekli-örgü-boyunluk-modeli

 

düğmeli-bayan-boyunluk-modeli

 

düğmeli-örgü-boyunluk-modeli

 

fiyonklu-bayan-boyunluk-modeli

 

fular-bayan-boyunluk-modeli

 

haroşa-bayan-örgü-boyunluk-modeli

 

ince-bayan-boyunluk-modeli

 

kapşonlu-örgü-boyunluk-modeli

 

kırmızı-bayan-örgü-boyunluk-modeli

 

kırmızı-çiçekli-bayan-boyunluk-modeli

 

kışlık-bayan-boynluk-modeli

 

kolay-bayan-boyunluk-modeli

 

kolay-bayan-örgü-boyunluk-modeli

 

kolay-örgü-boyunluk-modeli

 

mavi-bayan-boyunluk-modeli

 

modern-örgü-boyunluk-modeli

 

mor-bayan-boyunluk-modeli

 

örgü-boyunluk-modeli

 

pembe-bayan-boyunluk-modeli

 

püsküllü-bayan-boyunluk-modeli

 

renkli-bayan-örgü-boyunluk-modeli

 

saç-örgüsü-bayan-boyunluk-modeli

 

sarı-bayan-örgü-boyunluk

 

sarı-örgü-boyunluk-modeli

 

şık-bayan-boyunluk-modeli

 

şık-örgü-boyunluk-modeli

 

tunus-işi-bayan-boyunluk-modeli

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Ay

İçeriklerimizin izinsiz kullanımı yasaktır

Copyright © 2016 Eğlen Bizle

To Top