Telefon Kılıfı Yenileme Yöntemleri

Sosyal medyada paylaş

Telefon kılıfı yenileme yöntemleri sizlere bu konuda ilham verebilir. Uzun zamandır aynı telefon kılıfını kullanmaktan sıkıldıysanız ya da telefon kılıfınız aşındıysa bunu kendi imkanlarınızla çok kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz. Bu konuda yapabileceğiniz hesaplı ve en kolay yöntemleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu önerilerden bazıları biraz el becerisi gerektirse de, arada çok kolay olanları da var. Sizlere bu konuda vereceğimiz önerilerin aynısını ya da daha farklılarını yaparak siz de yepyeni ve çok güzel bir telefon kılıfına sahip olabilirsiniz.

Telefon Kılıfı Nasıl Yenilenir?

Telefon kılıfı yenilemek için kullanabileceğiniz en kolay yöntem bunu oje ile boyamaktır. Kılıfı, bir ya da birkaç çeşit oje kullanarak düz ya da desenli olarak boyayıp rengi ve tasarımı ile zevkinize uygun yeni bir telefon kılıfına sahip olmanız mümkün.

Elinizde güzel desenli bir kağıt varsa bunu telefon kılıfına yapıştırmak da en pratik yöntemlerden birisidir. Bunun yerine gazete ve dergilerden keseceğiniz kağıtları kullanarak da, görenlerde ilgi uyandıracak yeni bir telefon kılıfı sahibi olabilirsiniz.

Elinizde keçe varsa bunları istediğiniz gibi şekillendirerek telefon kılıfınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Bu şekilde isterseniz kılıfın tamamını keçe ile kaplayabilir veya sadece belirli yerlerine keçeden yaptığınız süsleri yapıştırabilirsiniz.

Renkli yara bantlarından kullanarak da hiç zorlanmadan eski telefon kılıfını yenilemeniz mümkün. Aynı renkte ya da değişik renklerdeki yara bantlarını düz olarak yapıştırabileceğiniz gibi farklı şekillerde keserek de değişik bir tasarım oluşturabilirsiniz.

İnci, pul ya da farklı renk ve boyuttaki boncuklarla da istediğiniz gibi bir telefon kılıfı tasarlayabilirsiniz. Boncukları kılıfa yapıştırmadan önce nasıl bir desen yapacağınıza karar verip, sonrasında belirlediğiniz tasarıma uygun olarak boncukları kılıfa yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

Taşlı telefon kılıfları hoşunuza gidiyorsa, ekstra masraf yapıp bunlardan almak yerine kendiniz de çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kılıfın her yerine ya da belirli bölgelerine yapıştıracağınız bu parlak taşlar sayesinde oldukça modern ve şık bir telefon kılıfına sahip olabilirsiniz. Bu çalışma için büyük ya da küçük, istediğiniz renk ve boyutta parlak taş kullanabilirsiniz.

Başka çalışmalardan elinizde kalmış olan küçük aksesuarları da telefon kılıfı yenilemek için kullanabilirsiniz. Kaliteli bir yapıştırıcı ile kılıfa sabitleyeceğiniz aksesuarlar sayesinde, onlarca para harcamak durumunda kalmadan yeni bir telefon kılıfına sahip olabilirsiniz.

Dikiş beceriniz varsa kumaşlardan yapacağınız aksesuarları telefon kılıfını değiştirmek için kullanabilirsiniz. Yapacağınız zarif ve şık işlemeler de yeni ve orjinal bir telefon kılıfına sahip olmanızı sağlayabilir.

Kırtasiyeden kolayca temin edebileceğiniz simli boyalar yardımı ile telefon kılıfınızı dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Bir ya da birkaç tane simli boya kullanarak kılıfın tamamını renklendirebileceğiniz gibi yapacağınız farklı desenlerin içini bu boyalarla doldurarak da eğlenceli bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için elinizde bulunan simli ve metalik ojeleri de kullanabilirsiniz.

Telefon kılıfı nasıl yenilenir? sorusunun cevabını merak edenler için bu konuda en çok uygulanan yöntemleri görselleri ile birlikte paylaştık. Bunlar arasından hoşunuza giden ve kolayınıza gelen uygulamayı yaparak, çok kısa bir sürede eski telefon kılıfını yeni bir hale getirebilirsiniz.

Boncukla Telefon Kılıfı Yenileme
Boncukla Telefon Kılıfı Yenileme
Boncuklu Telefon Kılıfı
Boncuklu Telefon Kılıfı
Boncuklu Telefon Kılıfı Yenileme
Boncuklu Telefon Kılıfı Yenileme
Kağıt ile Telefon Kılıfı Yenileme
Kağıt ile Telefon Kılıfı Yenileme
Kanaviçe Telefon Kılıfı Yenileme
Kanaviçe Telefon Kılıfı Yenileme
Oje ile Telefon Kılıfı Yenileme
Oje ile Telefon Kılıfı Yenileme
Telefon Kılıfı
Telefon Kılıfı
Telefon Kılıfı Süsleme
Telefon Kılıfı Süsleme
Telefon Kılıfı Yenileme
Telefon Kılıfı Yenileme
Telefon Kılıfı
Telefon Kılıfı
Telefon Kılıfı Süsleme
Telefon Kılıfı Süsleme

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial