Telefon Kabını Desenli Bantla Kaplama Resimli Anlatım

Telefon Kapağını Bantla Kaplama Resimli Anlatım
Sosyal medyada paylaş

Telefon kabını desenli bantla kaplama resimli anlatım sayesinde siz de eski telefon kabınızı kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz. Farklı telefon kabı kullanmaktan hoşlanıyorsanız, sade tasarımından sıkıldığınız telefon kaplarını daha değişik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evde telefon kabı yenilemek için uygulanan pek çok farklı yöntem mevcuttur. Bunlardan bazılarında bu kapaklar boyanmakta bazılarında ise üzerlerine parlak taş ya da boncuk gibi aksesuarlar yapıştırılmaktadır. Bugün size bahsedeceğimiz kolay kendin yap çalışması sayesinde boya ve yapışkanla uğraşmadan telefon kabınızı harika bir görünüme kavuşturmanız mümkün. Çiçekli ya da sadece renkli tasarıma sahip desenli bantlar ile ahşap ve plastik yüzeylere rahatlıkla kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde tahta kaşık, dondurma çubuğu, ahşap mandal, kurşun kalem ve daha birçok obje süslenmektedir. Evde telefon kabı yenilemek isterseniz bunun için gerekli olan malzemeleri ve uygulamanın resimli anlatımını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Telefon kabı
  • Birkaç tane desenli bant
  • Makas

Uygulamayı yapmak için gerekli olan desenli bandı kırtasiye ve hobi malzemeleri satan yerlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Telefon Kabı Desenli Bantla Nasıl Kaplanır?

Telefon kabı yenilemek için uygulayabileceğiniz en pratik yöntemi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bu adımları dikkatli bir şekilde yerine getirirseniz ortaya çıkan sonuç sizi memnun edecektir.

  • Desenli bantlardan bir tanesini alın ve bunu telefon kabının üst köşesine tutturun. Bu şekilde bir uçtan diğerine kadar bandı yapıştırdıktan sonra ucunu makasla dikkatlice kesin.
  • Diğer bandı da hemen bunun altından aynı şekilde yapıştırın.
  • Bu şekilde kapağa baştan sona desenli bant yapıştırdıktan sonra yeni telefon kabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde başkasında olmayan, çok şık bir telefon kabına sahip olabilirsiniz. Bir süre sonra bu bantları sökerek başka desenli bantlarla kaplama yapmanız mümkün. Dışarıdan alacağınız düz telefon kaplarını bu yöntemi uygulayarak süsleyebilir ve bunları sevdiklerinize hediye ederek onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Evde telefon kabı süslemek isterseniz aşağıdaki resimli anlatım bu konuda çok işinize yarayacaktır. Bu yazımız hoşunuza gittiyse benzer bir uygulama olan, desenli bant ile telefon telefon kapağı süsleme yazımız da göz atabilirsiniz.

Telefon Kapağını Bantla Kaplama Resimli Anlatım
Telefon Kapağını Bantla Kaplama Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial