Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı

Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Sürpriz yumurta kabından emoji yapımı eğlenceli bir çalışma olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Çocukların severek yediği sürpriz yumurtaların kapları farklı şekillerde değerlendirilmektedir. Yumurta şeklindeki bu kapaklı kaplar boyanarak ya da üzerlerine farklı malzemeler yapıştırılarak çok güzel oyuncak ve dekoratif süsler yapılmaktadır. Bugün size bahsedeceğimiz sürpriz yumurta kabından emoji yapımı da bu çalışmalara güzel bir örnektir. Siz de evde bu eğlenceli uygulamayı denemek isterseniz gerekli malzemeleri ve çalışma hakkındaki detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı

Sevinç, aşk, üzüntü gibi ifadeleri belirtmek için kullanılan emojiler sevimli görünümleri ile dikkat çekmektedir. Eva, keçe, fon kartonu gibi malzemeler kullanılarak çok güzel emojiler yapılmaktadır. Bugün size bahsedeceğimiz uygulamada sürpriz yumurtaların kabı kullanılıyor. Bu kaplar sarı renkli olduğu için ayrıca boyamaya gerek kalmamaktadır. Sürpriz yumurta kabından emoji yapmak sizin için keyifli bir çalışma olabilir. Hatta bu uygulamayı çocuğunuzla yaparak birlikte çok eğlenebilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz sayıda sürpriz yumurta kabı
  • Siyah, kırmızı, beyaz akrilik boya
  • İnce uçlu fırça

Kullanacağınız boyanın rengi yapacağınız emojiye göre değişebilir.

Sürpriz Yumurta Kabından Nasıl Emoji Yapılır?

Malzemeler hazır ise sürpriz yumurta kabından emoji yapımına başlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • İlk olarak siyah boya ile emojinin gözlerini yapmakla işe başlayın.
  • Sonraki aşamada emojiye vereceğiniz ifadeye uygun bir ağız çizin.
  • Son aşamada ise diğer detayları yaparak uygulamayı tamamlayabilirsiniz. İsterseniz uygulamayı yaparken boya yerine yapışkanlı eva da kullanabilirsiniz. Eva ile yapacağınız ağız, göz ve diğer parçaları sürpriz yumurta kabına yapıştırarak tutturabilirsiniz.

Yaptığınız bu sevimli emojileri çocuğunuz oyuncak olarak kullanabilir. İsterseniz bunları bir kasenin içine koyarak dekor ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Emojileri yanlarından ve alt taraflarından birbirine yapıştırarak farklı dekoratif süsler de tasarlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak bu konuda çok güzel çalışmalar yapmanız mümkün. Kolay emoji yapımı hakkında daha iyi fikir sahibi olmanız için aşağıda örnek bir çalışma paylaşıyoruz. İsterseniz sürpriz yumurta kabından başka figürler de yapabilirsiniz. Bu konuda bir fikre ihtiyacınız varsa daha önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından oyuncak yapımı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial