Rendeden Küpe Askısı Nasıl Yapılır?

Rendeden Küpe Askısı Nasıl Yapılır
Sosyal medyada paylaş

Rendeden küpe askısı nasıl yapılır? sorusunun cevabını merak edenler için bu yazımızda konu ile ilgili detayları paylaşıyoruz. Bayanların çoğu küpelerini kaybetmekten ya da bunların dağınıklık oluşturmasından şikayetçidir. Kapalı kutularda muhafaza edilen takılar hava alamadıkları için belli bir süre sonra bunlarda kararmalar oluşabilir. Böyle bir durumu önlemek için takılarınızı muhafaza etmeye yarayan takı askılarını kullanabilirsiniz. Bugün sizlere anlatacağımız çok kolay kendin yap uygulaması sayesinde evde kendinize küpe askısı yapmanız mümkün. Bunu yapmak için kullanacağınız malzeme ise rende. Evet yanlış okumadınız küpe askısı yapmak için eski bir rende kullanılıyor. Bu sayede eskiyen rendeler de atılmak yerine küpeleri muhafaza etmek için değerlendirilebiliyor. Sizlerle daha önceden bu konuda bazı örnek çalışmalar paylaşmıştık. Kendinize ya da kızınıza istediğiniz renkte orjinal bir takı askısı yapmak isterseniz, aşağıda gerekli malzemelerin listesini ve uygulamanın detaylarını bulabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Rende
  • İstediğiniz renkte sprey boya
  • Gazete kağıdı

Küpe askısı yapmak için eskiyen her türlü rendeyi kullanmanız mümkün. Yapacağınız takı askısının ayaklı olmasını istiyorsanız altlara monte etmek için uygun boyutta aksesuarlar da kullanılabilir.

Rendeden Küpe Askısı Nasıl Yapılır?

Rendeden küpe askısı yapmak son derece kolay bir uygulama olduğu için isteyen herkes evde rahatlıkla yapabilir. Uygulamayı yapmaya başlamadan önce gerekli koruma tedbirini alıp çalışmayı yapacağınız yere boya bulaşmaması gazete kağıdı serin.

  • Tek yapmanız gereken rendenin her yerini sprey boya ile güzelce boyamak.
  • Boya kuruduktan sonra bu hali ile kullanabilir ya da başka süslemeler yapabilirsiniz.
  • Ayaklı bir takı askısı yapmak isterseniz rendenin alt tarafına uygun büyüklükte aksesuarlar takabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz küpe askısını bir yere koyabileceğiniz gibi yukarısına bir kurdele bağlayarak istediğiniz yere asmanız mümkün. Bu şekilde takı askılığı odada yer de işgal etmeyecektir. Elinizde keçe varsa bununla çiçek yaparak rendenin üst tarafını süsleyebilirsiniz. Siz de rende ile güzel bir küpe askısı yapmak isterseniz aşağıda paylaştığımız rendeden küpe askısı modelleri bu konuda size ilham verebilir.

Rendeden Küpe Askısı
Rendeden Küpe Askısı
Rendeden Küpe Askısı-1
Rendeden Küpe Askısı-1
Rendeden Küpe Askısı-2
Rendeden Küpe Askısı-2
Rendeden Küpe Askısı-3
Rendeden Küpe Askısı-3
Rendeden Küpe Askısı-4
Rendeden Küpe Askısı-4
Rendeden Küpe Askısı-5
Rendeden Küpe Askısı-5
Rendeden Küpe Askısı-6
Rendeden Küpe Askısı-6
Rendeden Küpe Askısı-7
Rendeden Küpe Askısı-7
Rendeden Küpe Askısı-8
Rendeden Küpe Askısı-8
Rendeden Küpe Askısı-9
Rendeden Küpe Askısı-9

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial