Kulaklık Saklama Kabı Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Kulaklık saklama kabı yapımı çok kolay bir çalışma olduğu için isteyen herkes rahatlıkla yapabilir. Telefon kulaklığının kablosu hassas olduğu için bunu dikkatli muhafaza etmezsek bir süre sonra yenisini almak durumunda kalabiliriz. Telefonla konuşmak ya da müzik dinlemek için çoğunlukla kulaklığı da yanımızda taşırız. İşte bu tür durumlarda kulaklık saklama kabı çok işimize yarayabilir. Evde kolay bir şekilde kulaklık saklama kabı yapmak isterseniz bunun için gerekli olan malzemelerin listesini ve yapım aşamasının detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kulaklık Saklama Kabı Yapımı

Kolay kulaklık saklama kabı yapımı için kullanılabilecek en ideal malzemelerden birisi de sürpriz yumurta kabıdır. Bu plastik kaplar küçük olduğu için çantada hatta cepte bile rahatlıkla taşınabilir. Küçük çocuğunuz varsa onun yediği sürpriz yumurtaların kaplarını kullanarak kendinize güzel bir kulaklık saklama kabı yapabilirsiniz. Açılıp kapanan bir yapısı olduğu için bu kaplar olduğu gibi de kulaklık muhafaza etmek için kullanılabilir. Yine de bunları biraz süslemek fena olmaz diye düşünüyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz bu kolay kendin yap çalışmasını uygulayabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • 1 tane sürpriz yumurta kabı
  • Yapacağınız tasarıma uygun renkte akrilik boyalar
  • İnce uçlu fırça
  • Kalem
  • Makas
  • Yapıştırıcı

Kulaklık Saklama Kabı Nasıl Yapılır?

Sevimli bir kulaklık saklama kabı yapmak isterseniz sürpriz yumurta kaplarına meyve görünümü verebilirsiniz. Bu kap pembe renkli ise sevimli bir çilek, sarı renkli ise ananas yapmanız mümkün. Bu konularda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından çilek yapımı yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer çilek değil de ananas şeklinde bir kulaklık saklama kabı yapmak isterseniz bu konudaki detaylara, sürpriz yumurta kabından ananas yapımı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bu örneklerden ilham alarak sürpriz yumurta kapları ile farklı tasarımlar da oluşturabilirsiniz. Evde sürpriz yumurta kabından kulaklık saklama kabı yapmak isterseniz aşağıda paylaştığımız resimli anlatımlar bu konuda işinize yarayabilir. Uygulamayı yaparken boya yerine düz ya da simli eva da kullanabilirsiniz. Şık tasarımlardan hoşlanıyorsanız metalik ya da simli boyalardan da kullanabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Çilek Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Çilek Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Ananas Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Ananas Yapımı
Kulaklık Saklama Kabı Yapımı-1
Kulaklık Saklama Kabı Yapımı-1
Kulaklık Saklama Kabı Yapımı
Kulaklık Saklama Kabı Yapımı

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial