Kolay Barbie Mayo Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Barbie bebekler için kıyafet yapmak keyifli bir uğraştır. Evdeki malzemeleri kullanarak uygulayacağınız kolay yöntemler ile şık kıyafetler tasarlayabilirsiniz. Fırsat buldukça bu tür örnek çalışmalar paylaşıyoruz. Bugün sizlerle kolay Barbie mayo yapımı başlığı altında evde zorlanmadan yapacağınız bir kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Barbie bebek için şık bir mayo tasarlamak istiyor fakat dikiş dikmeyi bilmiyorsanız bu yöntem çok işinize yarayacaktır. Önerimizi değerlendirmek isterseniz Barbie bebek için mayo yapımı hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kolay Barbie Mayo Yapımı

Evde Barbie bebek için mayo yapmak isterseniz bu konuda birçok farklı seçenek bulabilirsiniz. Kumaş ve balon kullanılarak yapılan dikişsiz Barbie mayo modelleri sıkça tercih edilmektedir. Biz de bugün sizlerle bu yöntemlere benzer bir örnek çalışma paylaşıyoruz. Tek ihtiyacınız olan şey renkli bir bant. Kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan bir yerden istediğiniz renkte bant temin ettikten sonra size anlayacağımız kolay yöntemi uygulayabilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede harika bir mayo yapabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • 1 tane renkli bant
  • Makas

Barbie Bebek için Mayo Nasıl Yapılır?

Malzemeler hazır ise Barbie mayo yapmak için aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • Mayo iki parça halinde yapılmaktadır. İlk olarak renkli bandı bebeğin belinden yukarı doğru yapıştırarak boyun kısmına gelin ve buradan tekrar aşağı bele doğru inerek yapıştırın.
  • Bu şekilde mayonun üst kısmını yaptıktan sonra banttan uzun bir parça keserek bunu bebeğin bacaklarının arasından önden arkaya doğru getirerek yapıştırın.
  • Arka tarafta kalan açıklıklara da bant yapıştırarak kapatabilirsiniz.
  • Mayonun bağlantı kısmını yapmak için banttan uzun bir parça kesin ve bunu ikiye bölerek inceltin. Daha sonra bu ince bant şeritlerini bebeğin beline yapıştırın.

Tüm bu aşamalardan sonra Barbie mayo yapımı tamamlanmış oluyor. İsterseniz küçük parlak taşlar ya da boncuk ile süsleme yapabilirsiniz. Farklı bir tarz oluşturmak isterseniz mayonun alt ve üst kısmını değişik renklerde bantlarla yapabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Yazımızda bahsettiğimiz kolay yöntemi uygulayarak istediğiniz renklerde mayo yapabilirsiniz. Evde bu kolay kendin yap çalışmasını denemek isteyenler için aşağıda kolay Barbie mayo yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Bant kullanarak şık bir bikini yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız, kolay Barbie bikini yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kolay Barbie Mayo Yapımı Resimli Anlatım
Kolay Barbie Mayo Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial