Kolay Barbie Bikini Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle Barbie bebek için evde güzel bir bikini yapabileceğiniz kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Kolay Barbie bebek kıyafeti yapmaktan hoşlanıyorsanız bu uygulamayı keyif alarak yapabilirsiniz. Dikiş dikmek yok, yapıştırıcı yok sadece bant ve makas kullanarak kısa sürede güzel bir tasarıma imza atabilirsiniz. Önerimizi değerlendirmek isterseniz kolay Barbie bikini yapımı hakkındaki detayları yazımın devamında bulabilirsiniz.

Kolay Barbie Bikini Yapımı

Evde Barbie bikini yapmak istiyor fakat dikiş dikmeyi bilmiyorsanız farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Esnek bir kumaştan bebeğin üst kısmına uygun bir parça kesip bunu arkadan düğümleyerek bikini üstü yapabilirsiniz. Bikini altı yapmak için de alt kısmı ön ve arkadan kapatacak büyüklükte kumaş kesip yanlardan ince şerit oluşturacak şekilde kesip bu şeritleri bağlayarak bikini yapabilirsiniz. Bundan daha kolay bir yöntem uygulamak isterseniz renkli bant kullanabilirsiniz. Kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan yerlerden istediğiniz renkte bant temin edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde Barbie bebek için evde rengarenk bikiniler yapabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Renkli bant
  • Makas
  • Falçata
  • Cımbız

Barbie Bikini Nasıl Yapılır?

Bant ve diğer malzemeler hazır ise bikini yapmak için aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız yeterlidir.

  • İlk olarak makas yardımı ile banttan uzun bir parça kesin ve bunu Barbie bebeğin üst kısmına sararak yapıştırın.
  • Bu şekilde bikini üstünü yaptıktan sonra orta kısmını cımbız yardımı ile büzdürerek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Bikini altı yapmak için banttan kestiğiniz parçayı bebeğin bacaklarının arasından arkaya kadar getirerek yapıştırın.
  • Arka tarafın kenarlarında kalan boşlukları da bant ile kapatın.
  • Son olarak banttan ince bir parça keserek bunu bikininin bel kısmına yapıştırın.

Tüm bu aşamalardan sonra Barbie bikini yapımı tamamlanmış oluyor. İsterseniz bikininin üst ve bel kısmına küçük süslemeler yapabilirsiniz. Bikiniyi askılı olarak yapmak isterseniz banttan keseceğiniz ince parçalarla askı yapabilirsiniz. Evde bu kolay kendin yap çalışmasını denemek isteyenler için aşağıda kolay Barbie bikini yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Bu güzel bikiniye uygun bir çanta yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız, minyatür plaj çantası yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kolay Barbie Bikini Yapımı Resimli Anlatım
Kolay Barbie Bikini Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial