Kız Şablonları
Sosyal medyada paylaş

Kız şablonları birçok kendin yap çalışmasında kullanılmaktadır. Eva ve keçe ile yapılan çalışmalarda kız figürü sıkça yer alır. Kabarık etekli ve lüle lüle saçları olan kızlarla yapılan keçe ve eva tasarımlar şıklıkları ile dikkat çekmektedir. Bunların yanı sıra son dönemlerde tablo ve pano gibi dekoratif ürünlerin yapımında da kız figürü kullanımının yaygınlaştığını görüyoruz. Hal böyle olunca kız şablonları da birçok kişinin ihtiyacı haline geldi. Siz de evde kız figürü bulunan bir tasarım yapacaksanız güzel bir kız şablonuna ihtiyacınız olabilir. Bu konudaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kız Şablonları

Kız şablonu sayesinde kağıda, kartona, evaya, keçe ve kumaşa kolay bir şekilde kız figürü çizebilirsiniz. Çizim yeteneği olanlar bu tür çizimleri kendileri de yapabilirler. Bu konuda kendine güvenmeyenler ise beğendikleri bir kız resminin çıktısını alarak bunu karbon kağıdı yardımı ile, etrafından iz sabunu ya da kalem ile geçerek istedikleri yere kolay bir şekilde çıkarabilirler. Kız şablonunu daha uzun süre kullanmak isterseniz o zaman beğendiğiniz kız figürünün çıktısını alın. Daha sonra bunu karbon kağıt yardımı ile bir kartona çizin ve makas ile kesin. Bu şekilde istediğiniz boyutta kız şablonu yaparak bunu farklı çalışmalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kız Şablonları ile Neler Yapılır?

Kullanacağınız kız şablonunun boyutuna göre bunu farklı şekillerde kullanmanız mümkün. Keçe ya da eva ile kız bebek yapmak için bu şablonlardan kullanabilirsiniz. Şablon yardımı ile eva ile kız figürü yaparak bunu süsledikten sonra ince bir ipya da kurdeleye geçirerek dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Kız şablonlarını kullanarak evde çok güzel pano ve tablolar yapabilirsiniz. İşleme yapmayı sevenler de kız şablonlarını kullanarak harika kız figürleri işleyebilirler.

Evde hobi çalışmaları yapıyorsanız kız şablonu modelleri bu konuda çok işinize yarayacaktır. Aşağıda paylaştığımız kız şablonlarının çıktısını alarak bunları yapacağınız çalışmalarda kullanabilirsiniz. Bu şablonlardan beğendiğiniz birinin çıktısını alarak bunu karbon kağıt yardımı ile fon kartonuna çıkararak çocuğunuzun oynaması için güzel bir prenses kuklası da yapabilirsiniz. Kız şablonu kullanarak evde güzel bir pano yapmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, düğmeden balerinli pano yapımı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kız Şablonu
Kız Şablonu
Kız Şablonu-1
Kız Şablonu-1
Kız Şablonu-2
Kız Şablonu-2
Kız Şablonu-3
Kız Şablonu-3
Kız Şablonu-4
Kız Şablonu-4
Kız Şablonu-5
Kız Şablonu-5

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial