Keçe Küpe Modelleri
Sosyal medyada paylaş

Keçe küpe modelleri sayesinde evde kendiniz ya da sevdikleriniz için çok güzel küpeler yapabilirsiniz. Keçe birçok farklı çalışmada kullanılmaktadır. Son dönemlerde keçe taç ve toka gibi aksesuarların süslenmesinde de sıkça kullanılmaktadır. Keçeyi kesmek, şekillendirmek ve dikmek kolay olduğu için takı yapımında da bu malzeme kullanılmaktadır. Keçe ile kemer, bileklik, kolye, yüzük ve küpe yapılabilir. Biz bugün size keçe küpe yapımından bahsetmek istiyoruz. Tasarımı size ait olan takılar kullanmaktan hoşlanıyorsanız keçe küpe modelleri bu konuda çok işinize yarayabilir.

Keçe Küpe Modelleri

Evde keçe küpe yapımı dışarıdan bakıldığında zor gibi görünse de bu konuda uygulayabileceğiniz kolay çalışmalar da mevcuttur. Keçe küpe modellerinde çiçek, kalp, yıldız gibi yapımı kolay figürler kullanılmaktadır. İlk kez böyle bir tasarım çalışması yapacak olanlara tavsiyemiz bu tür kolay küpe modelleri yapmakla işe başlamalarıdır. Zamanla bu konuda beceri kazandıkça daha zor tasarımların da üstesinden gelebilirsiniz.

Yapacağınız düz keçe küpeleri boncuk, küçük metal aksesuarlar ya da parlak taşlarla süsleyerek daha şık bir hale getirebilirsiniz. Küpe yaparken keçe parçalarını dikerek ya da yapıştırarak birleştirebilirsiniz. Keçeden küpe yapmak için ilk olarak küpenin kendisini tasarlamanız gerekiyor. Keçe küpeyi yaptıktan sonra bunun üst tarafına küçük bir delik açarak küpe kopçası geçirebilirsiniz.

Evde kullanmadığınız küpeler varsa bunların kanca ve kopçalarını keçe küpe yapmak için kullanabilirsiniz. İsterseniz yaptığınız küpe ile aynı şekilde kolye, yüzük ve bileklik yaparak bunları takım olarak da kullanmanız mümkün. Evde keçe küpe yapmak için keçe ve küpe kopçası temin etmek isterseniz hobi malzemeleri satan yerlerde bu malzemeleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Sevdiklerinize el yapımı hediyeler vermekten hoşlanıyorsanız onların zevkine uygun keçe küpeler yapabilirsiniz. Böyle hoş bir sürpriz sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Evde keçe küpe yapmak isterseniz resim galerisindeki örnek çalışmaları inceleyebilirsiniz. Keçe küpe yapımı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, keçeden küpe yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial