Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Keçe ile emoji kitap ayracı yapımı çok kolay bir keçe tasarım çaluşması olduğu için isteyen herkes evde rahatlıkla uygulayabilir. Sevimli emojiler kitap ayracı ve kalem süsü yapımının yanı sıra birçok kendin yap uygulamasında da kullanılmaktadır. Evde kendiniz ya da sevdikleriniz için kitap ayracı tasarlamak isterseniz size bahsedeceğimiz kolay yöntemi tercih edebilirsiniz. Uygulamanın yapımı için gerekli olan malzemelerin listesini ve yapım aşamasının resimli anlatımını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Yapımı

Evde keçe kitap ayracı yapımı için farklı yöntemler uygulanabilir. İstediğiniz renkte keçenin üzerine çiçek, kalp ya da yıldız gibi figürler çizip bunun ortasına kitap yaprağı geçecek şekilde kesik yaparak çok güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz. İsterseniz 2 tane küçük figür yapıp bunları birbirine yapıştırıp, tek kenarını açık bırakarak da kitap ayracı yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra bizim size bahsedeceğimiz kolay keçe tasarım çalışmasını da yapabilirsiniz. İpli ya da kurdeleli kitap ayracı yapmak isterseniz aşağıdaki listede bulunan malzemeleri temin etmekle işe başlayabilirsiniz.

Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Yapımı-1
Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Yapımı-1

Gerekli Malzemeler

  • Sarı ve kırmızı renklerde keçe
  • Kalem
  • Makas
  • İnce bir kurdele ya da ip
  • Silikon tabancası
  • Küçük bir ponpon

Kırtasiye ve hobi malzemeleri satan yerlerde istediğiniz renkte keçe bulabilirsiniz. Listedeki malzemelerin dışında emoji çizmek için istediğiniz boyutta yuvarlak bir nesne de kullanabilirsiniz.

Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Nasıl Yapılır?

Malzemeler hazır ise emoji kitap ayracı yapmak için aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız yeterlidir.

  • İlk olarak sarı renkli keçenin üzerine yapmak istediğiniz emojinin boyutuna uygun bir yuvarlak çizin.
  • Bunu makas ile kestikten sonra kırmızı eva ile de 3 tane minik kalp hazırlayın. Bu kalpleri göz ve ağız olarak sarı keçeye yapıştırın.
  • İnce bir kurdele ya da ipten istediğiniz uzunlukta parça kesin.
  • Ipin bir ucuna emojiyi diğer ucuna da ponponu yapıştırarak uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

İsterseniz aynı yöntemi uygulayarak kalp, çiçek ya da yıldızlı kitap ayraçları da tasarlayabilirsiniz. Evde bu uygulamayı denemek isteyenler için aşağıdakeçe ile emoji kitap ayracı yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Bu tarz keçe tasarım çalışmaları ilgi alanınıza giriyorsa daha önce paylaştığımız keçeden kuşlu kitap ayracı yazımıza göz atabilirsiniz.

Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Yapımı Resimli Anlatım
Keçe ile Emoji Kitap Ayracı Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial