Keçe Çiçeklerle Yastık Süslemesi Yapımı

Keçe Çiçeklerle Yastık Süslemesi Yapımı-1
Sosyal medyada paylaş

Keçe çiçeklerle yastık süslemesi yapımı sayesinde sade bir görünümü olan yastıklarınızı daha şık hale getirebilirsiniz. Keçe güzel görünümü ve uzun süreli kullanıma elverişli bir malzeme olduğu için dekoratif ürün ve süsleme yapımında sıkça kullanılmaktadır. Siz de evinizin dekorunda keçenin şıklığını yansıtmak istiyorsanız bu yazımızda bahsedeceğimiz çalışmayı yapmayı deneyebilirsiniz. Evde keçe tasarım ile uğraşıyorsanız bu önerimiz dikkatinizi çekebilir. Keçe çiçeklerle yastık süslemesi yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin listesini ve uygulamanın yapılışı hakkındaki detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Keçe Çiçeklerle Yastık Süslemesi Yapımı

Evde keçe ile yastık süslemesi yapımı bu konuda becerisi olanlar için kolay bir uygulamadır. İstediğiniz renk ve boyutlarda yapacağınız keçe çiçeklerle yastıklarınızı kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Burada önemli olan yapacağınız keçe çiçeklerin yastık kılıfı ile renk yönünden uyumlu olmasıdır. Tek renkli düz yastıklara farklı renklerde keçe çiçekler yaptığınızda bunlar daha güzel görünecektir. Keçe çiçekleri yastığa tek tek dikebileceğiniz gibi isterseniz yeşil ya da kahverengi keçe ile uygun boyutta bir dal yapıp, keçe çiçekleri buna dikebilirsiniz.

Yastık süslemesi için ne tür çiçekler yapılabilir derseniz uygun boyutta her türlü çiçek kullanılabilir. Keçe çiçek yapma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa aşağıdaki görseller size bu konuda iham verebilir. Daha önceden bu tür bir uygulama yapmadıysanız keçe çiçek kalıpları yardımı ile kolay bir şekilde çiçek yapmanız mümkün. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, keçe çiçek kalıpları ile nasıl çiçek yapılır yazımıza göz atabilirsiniz.

Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı-1
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı-1
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı-2
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı-2
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı-3
Keçe Çiçek Kalıpları ile Çiçek Yapımı-3

Keçe çiçek kalıpları kullanmak yerine farklı bir uygulama yapmak isterseniz5 yapraklı basit çiçek tasarımları da yapabilirsiniz. Hatta isterseniz kendiniz farklı çiçekler de tasarlayabilirsiniz. Yaptığınız çiçeklerin ortasına inci görünümlü boncuklar dikerek daha güzel görünmelerini sağlamanız mümkün. Tasarım konusundaki tercih sizin el becerinize ve hayal gücünüze bağlı.

Evde keçe ile yastık süslemesi yapmak isterseniz bu yazımızda bahsettiğimiz kolay uygulamayı deneyebilirsiniz. Uygulamanın sonunda siz de salon ya da oturma odanızda kullanabileceğiniz çok güzel dekoratif yastıklara sahip olabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız örnek çalışmalar size bu konuda fikir verebilir.

Keçe Çiçeklerle Yastık Süslemesi Yapımı-1
Keçe Çiçeklerle Yastık Süslemesi Yapımı-1

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial