Güneş Gözlüğüne Kolay Desen Yapımı

Güneş Gözlüğüne Kolay Desen Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Güneş gözlüğüne kolay desen yapımı herkesin uygulayabileceği çok kolay bir kendin yap çalışması olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Daha önceden sizlerle güneş gözlüğü yenilemek için evde uygulayabileceğiniz pratik çalışmalar paylaştık. Bugünkü uygulama onlardan daha kolay bir proje. Dışarıdan alacağınız nail art bantları ile hiç zorlanmadan güneş gözlüğünüzün daha modern ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarz bir süsleme özellikle metal çerçeveli gözlüklerde çok hoş durmaktadır. Siz de kendinizin ya da yakınlarınızın güneş gözlüğünü zahmetsiz bir şekilde süslemek isterseniz bu projeyi deneyebilirsiniz. Güneş gözlüğüne kolay desen yapmak için ihtiyacınız olan malzemelerin listesini ve uygulamanın resimli anlatımını aşağıda bulabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Güneş gözlüğü
  • Çiçek desenli nail art bandı

Uygulamanın yapımında kullanacağınız nail art bantlarının desenleri küçük olursa ortaya daha güzel bir tasarım çıkabilir.

Nail Art Bandı ile Güneş Gözlüğüne Nasıl Desen Yapılır?

Nail art bandı ile gözlük camı süslemek için nasıl bir tasarım yapmak istediğinize karar verdikten sonrası oldukça kolay. İsterseniz gözlük camının her yerini nail art bandı ile süsleyebilir ya da sizlerle paylaştığımız uygulamada olduğu gibi sadece camın yan tarafına bu desenlerle süsleme yapabilirsiniz.

  • Nail art bandını paketinden çıkarın ve dikkatli bir şekilde gözlük camının üzerine bunları yapıştırın.

Uygulama sonrasında kenarlarında çiçek deseni bulunan güneş gözlüğünüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı uygulamayı güneş gözlüğü çerçevesi süslemek için de yapmanız mümkün. Bu pratik yöntem sayesinde kenarları hasar gören güneş gözlüklerinin de çizik ve çatlaklarını kamufle edebilirsiniz. Yapışkan ya da sim ile gözlük camı süslemek için uğraşmak yerine bu hazır yapışkanlı desenleri kullanarak dakikalar içerisinde güneş gözlüğünüzü farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Siz de bu çok kolay kendin yap  çalışmasını evde denemek isterseniz aşağıda paylaştığımız güneş gözlüğüne desen yapımı resimli anlatım konu hakkında daha iyi fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Bizim paylaştığımız örnek projede beyaz renkli küçük çiçeklerin olduğu nail art bantları kullanılmış. Siz kendi zevkinize göre farklı renk ve desenlerde bantlar kullanarak güneş gözlüğünüzü istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Güneş Gözlüğüne Kolay Desen Yapımı
Güneş Gözlüğüne Kolay Desen Yapımı

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial