Eva ile Telefon Kapağı Süslemesi Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Evde telefon kapağı yenilemek için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Kapağı boyayarak ya da üzerine küçük parlak taş, boncuk gibi süsleme malzemeleri yapıştırılabilir. Oje ile kapak üzerine küçük desenler yapılabilir ya da desenli bant yapıştırılabilir. Bunların dışında yazımızda size bahsedeceğimiz eva ile telefon kapağı süslemesi yapımı da kolay bir kendin yap çalışması olarak ilginizi çekebilir. Yazımızda anlatacağımız kolay yöntemlerden istediğinizi uygulayarak eski telefon kapağını ya da kılıfını yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Eva ile Telefon Kapağı Süslemesi Yapımı

Evde telefon kapağı süslemesi yapmak için eva kullanmak isterseniz eva ile küçük kalp, yıldız ya da çiçek gibi şekiller yapıp bunları kapağa yapıştırabilirsiniz. Daha şık bir tasarım yapmak isterseniz evayı kağıt deleceği ile delerek küçük parçalar hazırlayabilirsiniz. Simli eva kullanarak bu yöntemi uyguladığınızda yaptığınız parçalar parlak taşa benzeyeceği için çok şık tasarımlara imza atabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız örnek çalışmaları uygulayarak telefon kapağınıza harika süslemeler yapabilirsiniz. Çalışmayı yaparken kolaylık olması için arkası yapışkanlı eva kullanabilirsiniz.

Eva ile Telefon Kapağı Süslemesi
Eva ile Telefon Kapağı Süslemesi

Gerekli Malzemeler

  •  İstediğiniz renkte arkası yapışkanlı simli eva
  • Kağıt deleceği

Eva ile Telefon Kapağı Süslemesi Nasıl Yapılır?

Yapacağınız tasarıma uygun renkte eva aldıktan sonra aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz. Eva ile telefon kapağına kalp deseni yapmak için kağıt deleceği ile yapacağınız kalbin boyutuna uygun sayıda yuvarlak parça hazırlayın. Daha sonra bunların arkasında bulunan kağıdı çıkararak kapağın üzerine kalp şeklinde yapıştırabilirsiniz. Eva ile telefon kapağına yazı yazmak isterseniz aşağıdaki resimli anlatım bu konuda işinize yarayabilir. Bu yöntemi uygulayarak telefon kapağına ve kılıfına kolay bir şekilde harf veya yazı yapabilirsiniz.

Telefon Kapağı Süslemesi Resimli Anlatım
Telefon Kapağı Süslemesi Resimli Anlatım

Farklı bir tasarım yapmak isterseniz aşağıdaki resimde anlatımda gördüğünüz gibi kapağın üzerine çiçek desenleri yapabilirsiniz. İsterseniz aralara yeşil eva ile yaprak ve dal gibi detaylar da yapabilirsiniz. Bu kolay yöntem sayesinde evde kolay bir şekilde şık süslemeler yaparak kendi tazınızı oluşturabilirsiniz.

Telefon Kapağına Çiçek Yapımı Resimli Anlatım
Telefon Kapağına Çiçek Yapımı Resimli Anlatım

Evde bu kolay yöntemleri uygulamak isteyenler için aşağıda telefon kapağı süslemesi yapımı videolu anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Aynı yöntemleri telefon kılıfı süslemesi yapmak için de uygulayabilirsiniz. Bu tarz kolay kendin yap çalışmaları ilginizi çekiyorsa daha önce paylaştığımız desenli bant ile telefon kapağı yenileme yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial