Eva ile Barbie Bikini Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Kız çocuklarının vazgeçilmezi olan barbie bebekler şık kıyafetleri ile dikkat çekmektedir. Dışarıda satılan bebek kıyafetleri pahalı olduğu için evde kendiniz yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda işinizi kolaylaştırmak için barbie bebek için bikini yapımı paylaşıyoruz. Evde barbie bebek için kıyafet yapmaktan hoşlanıyorsanız bu çalışma ilginizi çekebilir. Tek bir malzeme ile şık bir bikini yapmak isterseniz size anlatacağınız kolay yöntemi uygulayabilirsiniz. El becerinizi ve hayal gücünüzü tasarıma dönüştürmek isterseniz eva ile barbie bikini yapımı hakkındaki detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Eva ile Barbie Bikini Yapımı

Evde barbie bebek için mayo ve bikini yapmak isterseniz düz ya da desenli kumaşlar kullanabilirsiniz. Dikiş dikmeyi bilmiyorsanız dikişsiz barbie bikini modellerini öğrenmek isteyebilirsiniz. Dikiş dikmeden bikini yapmak için balon ya da bant kullanılmaktadır. Daha şık bir tasarım olmasını isterseniz barbie bikini yapımında eva kullanabilirsiniz. Arkası yapışkanlı düz, desenli ya da simli eva ile uygulamayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eva kendinden yapışkanlı olduğu için bebek zarar görmeden uygulamayı yapabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renkte arkası yapışkanlı eva
  • Kalem
  • Makas

Eva ile Barbie Bikini Nasıl Yapılır?

İstediğiniz şekilde eva seçtikten sonra bikini yapımı için aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • İlk olarak evanın arka tarafına kalem ile bant kalınlığında 2 tane şerit çizin ve bunları makas ile güzelce kesin.
  • Sonrasında ince bir şerit daha kesin. Bu şerit bikininin bel kısmını oluşturacağı için kalınlığını ona göre ayarlamanız gerekiyor.
  • Anlattığımız şekilde 3 tane şerit hazırladıktan sonra bikiniyi yapmaya başlayabilirsiniz.
Eva ile Barbie Bikini Yapımı Resimli Anlatım
Eva ile Barbie Bikini Yapımı Resimli Anlatım
  • Şeritlerden bir tanesini bebeğin göğüs kısmını örtecek şekilde yapıştırın.
  • Diğer kalın şeridi de bikini bölgesine yapıştırın.
  • Bebeğin kalça kısmında kalan açıklıklara uygun boyutta parça keserek bunları da yerlerine yapıştırın.
  • Son olarak ince şeridi de bel kısmına gelecek şekilde yapıştırın.

Tüm bu aşamalardan sonra barbie bikini yapımı tamamdır. İsterseniz evadan ince bir şerit keserek bununla bikiniye askı da yapabilirsiniz. Aynı yöntemi bebeğe mayo yapmak içinde uygulayabilirsiniz. Yazımızda anlattığımız kolay yöntem barbie kıyafet yapımı konusunda işinize yarayacaktır. Aynı yöntemi farklı bir malzeme ile uygulamak isterseniz, dikişsiz barbie bikini yapımı yazımıza göz atabilirsiniz. Bu kolay kendin yap çalışmasını deneyecek olanlar aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial