Gösteriliyor: 1 - 8 of 8 Sonuçlar
Eva Kağıdından Kolay Bileklik Yapımı Videolu Anlatım

Eva Kağıdından Kolay Bileklik Yapımı Videolu Anlatım

Eva kağıdından kolay bileklik yapımı videolu anlatım sayesinde siz de evde çok şık bileklikler yapabilirsiniz. Eva hobi çalışmalarında sıkça kullanılan bir malzemedir. Son zamanlarda bu malzeme ile farklı çalışmalarda yapılmaktadır. Eva aynı zamanda iyi bir kaplama malzemesidir. Cam, teneke ve plastik malzemeler eva ile kaplanarak çok güzel kalemlik ve dekoratif ürünler yapılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra eva kağıdı ile taç, bileklik, toka gibi birçok aksesuar da yapılmaktadır. Bugün sizlerle paylaşacağımız kolay bileklik yapımı çalışmasında da eva kullanılmaktadır. Evde kendiniz ya da sevdikleriniz için güzel bir bileklik yapmak isterseniz yazımızda paylaşacağımız videolu anlatım bu konuda işinize yarayabilir.

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renkte eva kağıdı
  • Makas
  • Bilekliği süslemek isterseniz boncuk ya da parlak taş gibi aksesuarlar ve yapıştırıcı

Sizlerle paylaşacağımız çalışmada bileklik yapmak için simli eva kağıdı kullanılmış. Siz isterseniz düz eva kağıdı da kullanabilirsiniz.

Eva Kağıdından Kolay Bileklik Yapımı

Eva kağıdından kolay bileklik yapımı adı gibi çok kolay bir uygulamadır. Sizin tek yapmanız gereken istediğiniz renkte bir eva kağıdı almak ve sonrasında aşağıdaki adımları uygulamak.

  • Eva kağıdından istediğiniz kalınlıkta bir şeridi makas yardımı ile kesin. Bunun kalınlığını kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu şeridin uzunluğunu da kolunuza göre ayarlamanız gerekiyor.
  • Şeridi bu şekilde hazırladıktan sonra bunun kopçasını yapmanız gerekiyor.
  • Eva kağıdından yapmış olduğunuz şeridin uçlarından birisine makas ile 3 tane kesik yapın. Diğer şeridin ucundan da biraz pay bırakarak buna da kesik yapın.
  • Tüm bu aşamalardan sonra simli eva kağıdından bileklik yapımı tamamlanmış oluyor. Yeni bilekliğinizi hemen kolunuza takarak kullanabilirsiniz.

Bu çalışmada simli eva kağıdı ile yapılan bilekliğe başka bir süsleme yapılmamış. Siz isterseniz bilekliğin üzerine parlak taş ya da başka süs aksesuarları yapıştırabilirsiniz. Bilekliğin kopçasının daha sağlam olması için ek yerine çıt çıt ya da buna benzer bağlantı aksesuarı takabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapımı sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için güzel bileklikler tasarlayabilir hatta bunları satarak ek gelir de elde edebilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapmaktan hoşlanıyorsanız, eva ile kolay bileklik yapımı yazımıza da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri Pratik Tv tarafından hazırlanan eva kağıdından kolay bileklik yapımı videolu anlatım ile baş başa bırakıyoruz. Çalışmayı yaparken zorlandığınız bir yer olursa videolu anlatımdan faydalanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=EO3Z-WgZgLg

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial