Dikişsiz Barbie Bikini Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle dikişsiz Barbie bikini yapımı başlığı altında dikiş dikmeden ve yapıştırıcı kullanmadan bikini yapabileceğiniz bir kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Evde Barbie bebek için şık bir bikini yapmak isterseniz size anlayacağımız kolay yöntemi deneyebilirsiniz. Bu konuda tek yapmanız gereken ne renk bikini yapmak istediğinize karar vermek ve buna uygun renkte bant temin etmek. Önerimiz dikkatinizi çektiyse dikişsiz Barbie bikini yapımı hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dikişsiz Barbie Bikini Yapımı

Evde dikişsiz Barbie bikini yapmak için genelde balon kullanılmaktadır. Balon esnek yapısı nedeni ile bebeğin vücuduna kolaca uyum sağladığı için bikini yapımı için uygun bir malzemedir. Bant da esnek bir yapıda olduğu için Barbie bebeğe bikini yaparken kullanılabilir. Kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan bir yerden alacağınız renkli bant ile kolay bir şekilde Barbie bikini yapabilirsiniz. Şık bir tasarım yapmak isterseniz bikini yapımında düz renkli bant yerine desenli bant da kullanabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renkte bant
  • Makas
  • Falçata
  • Cımbız

Renkli Bant ile Barbie Bikini Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak makas yardımı ile banttan uzun bir parça kesin ve bunu Barbie bebeğin üst kısmına sararak yapıştırın.
  • Bu şekilde bikini üstünü yaptıktan sonra orta kısmını cımbız yardımı ile büzdürerek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Kolay Barbie Bikini Yapımı Resimli Anlatım
Kolay Barbie Bikini Yapımı Resimli Anlatım
  • Bikini altı yapmak için banttan kestiğiniz parçayı bebeğin bacaklarının arasından arkaya kadar getirerek yapıştırın.
  • Arka tarafın kenarlarında kalan boşlukları da bant ile kapatın.
  • Son olarak banttan ince bir parça keserek bunu bikininin bel kısmına yapıştırın.

Tüm bu aşamalardan sonra Barbie bikini yapımı tamamlanmış oluyor. İsterseniz bikininin üst ve bel kısmına küçük süslemeler yapabilirsiniz. Bikiniyi askılı olarak yapmak isterseniz banttan keseceğiniz ince parçalarla askı yapabilirsiniz. İsterseniz bikinin alt ve üstünü farklı renklerde bantlarla da yapabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Yazımızda anlattığımız yöntemi uygulayarak Barbie bebek için istediğiniz renk ve modelde bikini yapabilirsiniz. Evde bu kolay kendin yap çalışmasını denemek isteyenler için aşağıda Barbie bikini yapımı videolu anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Bant ile şık bir mayo yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız, kolay Barbie mayo yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial