Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Nasıl Süslenir?

Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Nasıl Süslenir
Sosyal medyada paylaş

Desenli bant ile telefon kulaklığı nasıl süslenir? diye merak ediyorsanız bu yazımızda sorunun cevabı olabilecek kolay bir kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Desenli bant ile cam, plastik ve ahşap yüzeylere kaplama yapılmaktadır. Bu sayede sade bir görünümü olan dekoratif ürünler süslenmektedir. Bugün sizlerle paylaşacağımız örnek çalışmada da desenli bant ile telefon kulaklığı süslemesi yapılmış. Siz de evde bu kolay uygulamayı yaparak düz görünümünden sıkıldığınız telefon kulaklığını yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Desenli bant ile telefon kulaklığı süslemesi yapımı için gerekli olan malzemelerin listesini ve uygulamanın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Desenli Bant ile Telefon Kulaklığı Nasıl Süslenir?

Evde telefon kulaklığı süslemek için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Telefon kulaklığını ip ile ve boncuk ile süsleyebileceğiniz örnek çalışmaları daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bugün de kulaklığı desenli bant ile süsleyebileceğiniz çok kolay bir uygulamayı paylaşıyoruz. Kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan yerlerden istediğiniz desende bir bant alarak evde bu güzel çalışmayı rahatlıkla yapabilirsiniz. Sevdiklerinize tasarımı size ait olan özel bir hediye vermek isterseniz, alacağınız bir telefon kulaklığını anlatacağımız şekilde süsleyerek güzel bir hediye tasarlayabilirsiniz. Önerimizi değerlendirmek isterseniz işe önce listedeki malzemeleri temin etmekle başlayabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • Telefon kulaklığı
  • Desenli bant
  • Makas

Telefon Kulaklığı Süslemesi Resimli Anlatım

Düz bir telefon kulaklığını kısa sürede desenli bir hale getirmek isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulamak.

  • Güzel bir tasarım olması için telefon kulaklığının her yerini desenli bant ile kaplamak yerine aralarda boşluk bırakarak kaplama yapmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Desenli banttan makas yardımı ile istediğiniz uzunlukta parça kesin. Bunu telefon kulaklığına verev olarak sarın.
  • Bu şekilde kulaklığın her tarafını desenli bant ile kaplayarak uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

İsterseniz uygulamayı yaparken farklı renklerde desenli bantlar da kullanabilirsiniz. Desenli olmayan renkli bantlarla da telefon kulaklığını kendi zevkinize uygun bir şekilde süsleyebilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Evde bu kolay çalışmayı yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırmak için aşağıda desenli bant ile telefon kulaklığı süslemesi resimli anlatım paylaşıyoruz. Telefon kulaklığına farklı bir süsleme yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız telefon kulaklığını boncukla süsleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Telefon Kulaklığı Süslemesi Resimli Anlatım
Telefon Kulaklığı Süslemesi Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial