Desenli Bant ile Telefon Kapağı Yenileme
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle eskiyen ya da bazı yerleri çizilip çatlayan telefon kapaklarını yenileyebileceğiniz çok kolay bir yöntem paylaşmak istiyoruz. Desenli bant ile telefon kapağı yenileme başlığı altında evde keyif alarak yapabileceğiniz bir kendin yap çalışması bulabilirsiniz. Telefonların kapakları, kılıf ve kulaklıkları süslenerek daha şık bir hale getirilebilir. Evde kolay bir şekilde telefon kapağı süslemesi yapmak isterseniz yazımızın devamında bahsedeceğimiz yöntemi uygulayabilirsiniz.

Desenli Bant ile Telefon Kapağı Yenileme

Evde telefon kapağı süslemesi yapmak için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Kapağı boya ya da çeşitli aksesuarlarla yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Boyamak isterseniz akrilik boya ile şeritler yapabilir ya da küçük desenler çizebilirsiniz. İsterseniz kapağın üzerine küçük parlak taşlar yapıştırarak da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunlardan daha kolay bir yöntem denemek isterseniz desenli bant kullanmayı tercih edebilirsiniz. Düz ya da simli desenli bantları telefon kapağına yapıştırarak çok güzel tasarımlara imza atabilirsiniz.

Telefon Kapağı Yenileme
Telefon Kapağı Yenileme

Gerekli Malzemeler

  • 2 farklı renkte düz ya da simli desenli bant
  • Makas

Desenli Bant ile Telefon Kapağı Nasıl Yenilenir?

Desenli bantlar hazır ise hayal gücünüzü ve el becerinizi kullanarak telefon kapağı yenilemesi yapabilirsiniz. Bu yöntemin en güzel yanı da süsleme yapmak için bant kullanıldığı için bunu kolayca çıkarıp farklı süslemeler yapma imkanı olması. Telefonu düz bir zemine kapak kısmı size dönük olarak yerleştirin. Kamera hoparlör ve yan taraflardaki tuşlar dışındaki yerlere zevkinize göre süsleme yapabilirsiniz. Desenli bantlarla kapağın her yerini kaplamak yerine bandı aralarda boşluklar bırakarak düz ya da farklı şekillerde yapıştırabilirsiniz. Evde bu kolay uygulamayı denemek isteyenler için aşağıda desenli bantla telefon kapağı yenileme resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Telefon kabı süslemesi hakkında kolay bir çalışma incelemek isterseniz daha önce paylaştığımız eva ile yıldızlı telefon kabı süslemesi yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Desenli Bant ile Telefon Kapağı Yenileme Resimli Anlatım
Desenli Bant ile Telefon Kapağı Yenileme Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial