Bulut Şablonları
Sosyal medyada paylaş

Bulut şablonları çeşitli el işi, resim ve boyama uygulamalarının yapımında sıkça kullanılmaktadır. Dışarıdan farklı desen ve figürlerin bulunduğu şablonlardan alabilirsiniz fakat bunlara harcama yapmak yerine evde kendiniz de şablon hazırlayabilirsiniz. Evde yapacağınız şablonlar şekil ve boyut yönünden, yapacağınız çalışmalara daha uygun olacaktır. Küçük çocuklar boyama yapmayı çok sevdikleri için onlara şablon yardımı ile bir kağıda bulut çizebilirsiniz. Sonrasında çocuğunuz bu bulutları boyayarak keyifli vakit geçirebilir. Bulut şablonu kullanarak yapacağınız birçok farklı proje sitemizde mevcuttur. Bu şablonlardan istediğinizi seçerek siz de evde çok güzel duvar süsleri ya da farklı dekor ürünleri yapabilirsiniz. Bu şablonlardan keçe ya da normal kumaş ile bulut yaparak bunların içine elyaf doldurarak küçük çocuklar için yumuşacık oyuncaklar da yapmanız mümkün.

Bulut şablonu çocuk odası için el işi kağıdı ya da keçe ile dekoratif süs yaparken de işinize yarayabilir. Sevimli bulut figürleri ile yapılan duvar ve kapı süsleri bebek ve çocuk odalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de çocuğunuzun odasına mavi ve beyaz bulutlardan oluşan güzel bir dekoratif süs yapmak isterseniz paylaşacağımız şablonlar işinize yarayabilir. Çocukların ve yetişkinlerin yapacağı boyama çalışmalarında da bulut figürü kullanıldığından birbirinden sevimli bulut şablonlarını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Paylaşmış olduğumuz bulut şablonlarını çocuklar da yapabilsinler diye çizimi basit olanları tercih ettik. İsterseniz bu bulutların üzerine ağız ve göz çizerek bunları daha sevimli tasarımlar haline de getirmeniz mümkün.

Siz de evde bulut şablonu yapmak isterseniz aşağıda paylaştığımız bulut şablonu modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz resmin bilgisayardan çıktısını aldıktan sonra bunu kağıt ya da karton üzerine çizerek kolay bir şekilde şablon yapmanız mümkün. Okul öncesi çocuklar için bu şablonlardan çıkararak onlara boyamaları için verebilirsiniz. Sevimli bulutları boyamak çocukların çok hoşuna gidecektir. Yapacağınız keçe tasarımı ya da başka uygulamalarda da bu bulut şablonlarını kullanarak aynı boy ve aynı şekle sahip bir çok bulutu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bulut Şablonları
Bulut Şablonları
Bulut Şablonu-1
Bulut Şablonu-1
Bulut Şablonu-2
Bulut Şablonu-2
Bulut Şablonu-3
Bulut Şablonu-3
Bulut Şablonu-4
Bulut Şablonu-4
Bulut Şablonu-5
Bulut Şablonu-5
Bulut Şablonu-6
Bulut Şablonu-6
Bulut Şablonu-7
Bulut Şablonu-7
Bulut Şablonu-8
Bulut Şablonu-8
Bulut Şablonu-9
Bulut Şablonu-9
Bulut Şablonu-10
Bulut Şablonu-10
Bulut Şablonu-11
Bulut Şablonu-11

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial