Beyaz Yuvarlak Dantel Örnekleri

Beyaz Yuvarlak Dantel Örnekleri
Sosyal medyada paylaş

Beyaz yuvarlak dantel örnekleri çeyizlik ve günlük kullanım amacı ile en sık yapılan modeller arasındadır. Yuvarlak danteller çoğunlukla salon ve yatak odası takımı yapımında kullanılır. Sehpa örtüsünden vitrin takımına, konsoldan ayakkabılığa kadar evimizin birçok yerinde bu yuvarlak dantel parçalar kullanılabilir. Son yıllarda yuvarlak danteller zarif ve şık görünümleri nedeni ile amerikan servis olarak da kullanılmaktadır. Kare, dikdörtgen ve oval birçok dantel modeli olsa da, yuvarlak dantellerin yeri her zaman ayrıdır. Beyaz danteller her ne kadar klasik olsalar da tüm mobilyalarla uyum sağlaması ve kullanım kolaylığı nedeni ile modası asla geçmeyen parçalar arasında bulunur.

Çeyizlik Yuvarlak Dantel Modelleri

Salon ve yatak odası takımı olarak kullanılan bu dantel parçalar her çeyizde mutlaka bulunur. Çoğunluğun tercihi beyaz renkten yana olsa da son yıllarda renkli yuvarlak dantel modelleri de yaygınlaşmaya başlamıştır. Yuvarlak dantel modelleri tek parça ya da motifler birleştirilerek yapılabilmektedir. Bu şık ve zarif parçalar yuvarlak masa örtüsü veya fiskos masası modellerinin küçültülmüş halidir. Çeyizlik yuvarlak örtüler ihtiyaca göre 6, 12 ya da 24 parça halinde yapılabilir. Kullanım amacına göre aynı yuvarlak dantel örneği farklı boyutlarda örülebilir. Dışarıdan kumaş ve tül gibi hazır yuvarlak parçalar alınabilir fakat bunlar dantel kadar şık değillerdir. Dantelin ayrı bir güzelliği olmasının yanında uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Çeyizlik yuvarlak dantel örnekleri arasında herkesin rahatlıkla örebileceği kolay tasarımlar bulunmaktadır. Dantel konusunda fazla tecrübesi olmayanlar bile bu parçaları zorlanmadan örebilirler. Bunun yanı sıra örmesi biraz daha zor olan modeller de vardır. Dantel konusunda kendine güvenenler çeyizlik olarak bu şık yuvarlak dantel modelleri arasından bir seçim yapabilirler. Dantel oda takımı örnekleri beyaz, renkli veya rengarenk olarak yapılabilir. Bu konudaki tercih kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Aşağıda sizlerle çeyizlik ve günlük kullanmak için yapabileceğiniz yeni yuvarlak dantel örnekleri paylaşıyoruz. Konumuz beyaz yuvarlak dantel örnekleri olduğu için modeller beyaz renkli. Siz beğendiğiniz dantel örneğini beyaz yerine farklı bir renkte de yapabilirsiniz. Kızının çeyizine güzel yuvarlak dantel örmek isteyen anneler ve kendi çeyizi için beyaz yuvarlak dantel modeli arayanlar aşağıdaki birbirinden güzel örnekleri inceleyebilirler.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial