Barbie için Pipetten Bilezik Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle evde Barbie bebek için kolay bilezik yapabileceğiniz bir kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Barbie bebekler için takı yaparak onları süslemek kız çocukları için oldukça keyiflidir. Siz de evde Barbie için şık bir takı yapmak isterseniz yazımızda bahsedeceğimiz kolay yöntemi deneyebilirsiniz. Pipet kullanarak bebeğe şık bilezikler yapabilirsiniz. Önerimiz dikkatinizi çektiyse Barbie için pipetten bilezik yapımı hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Barbie için Pipetten Bilezik Yapımı

Evde Barbie bebek için bilezik yapmak isterseniz bunun için pipet kullanabilirsiniz. Pipet yapısı gereği kolay kesilebilen ve üzeri kaplanabilen bir malzeme olduğu için bu konuda çok işinize yarayacaktır. Pipetten keseceğiniz farklı kalınlıklardaki parçalarla çok şık bilezikler yapabilirsiniz. Uygulamanın yapımında farklı renkte pipetler kullanarak rengarenk tasarımlar oluşturabilirsiniz. Kullandığınız pipet beyaz ise bunu renklendirmek için oje kullanabilirsiniz. Bunun dışında kestiğiniz pipetleri süslemek için desenli bant ya da eva gibi malzemeler kullanabilirsiniz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan Barbie bilezik yapımı hakkındaki detaylara geçelim.

Barbie Bilezik
Barbie Bilezik

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renkte pipet
  • Makas

Bunların dışında süsleme yapmak için arkası yapışkanlı düz ya da simli eva

Barbie Bebek için Pipetten Bilezik Nasıl Yapılır?

Pipet ve diğer malzemeler hazır ise Barbie bilezik yapmak için aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • İlk olarak pipetten halka şeklinde bir parça kesin. Bu halkayı istediğiniz kalınlıkta kesebilirsiniz.
  • Kestiğiniz bu halkanın içinden makası geçirerek kesin. Bu şekilde halkayı bebeğin koluna rahat bir şekilde takabilirsiniz.

Bu şekilde kolayca evde Barbie bilezik yapabilirsiniz. Bu bilezikleri daha şık bir hale getirmek isterseniz pipetleri kesmeden önce desenli bant ya da arkası yapışkanlı eva ila kaplayabilirsiniz. Kaplama yaptıktan sonra pipeti makas ile istediğiniz kalınlıkta keserek şık bilezikler yapabilirsiniz. Bunun yerine isterseniz pipeti oje ile boyayarak da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Işıltılı takılar yapmak için pipet ile yaptığınız bileziklere parlatıcı sürüp bunları sime batırabilirsiniz. İsterseniz bileziklerin üzerine küçük boncuk ya da parlak taşlar yapıştırabilirsiniz. Evde bu kolay kendin yap çalışmasını yapmak isteyenler için aşağıda Barbie için kolay bilezik yapımı videolu anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Barbie bebek için şık kolye yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız Barbie kolay kolye yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial