Barbie Bebek için Takı Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle evde Barbie bebek için takı yapımı konusunu paylaşıyoruz. Size bahsedeceğimiz kolay yöntemleri uygulayarak kızınızın bebeği için çok güzel kolye, küpe ve bilezikler yapabilirsiniz. Bu kolay çalışmaları kızınızla birlikte yaparak evde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bebeği için takı yapmak çocuğunuzun çok hoşuna gidecektir. Evde kolay Barbie bebek takısı yapmak isterseniz gerekli olan malzemeleri ve uygulamaların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Barbie Bebek için Takı Yapımı

Evde Barbie takı yapmak oldukça kolaydır. Ekinizdeki malzemeleri kullanarak Barbie için çok şık takılar yapabilirsiniz. Evde boncuk varsa bunları bir ipe geçirerek Barbie bebek için aşağıda gördüğünüz gibi şık kolyeler yapabilirsiniz. Boncukları ipe geçirirken zorlanırsanız ipi iğneye geçirerek boncukları bu şekilde kolaylıkla ipe sıralayabilirsiniz. Boncukları ipe geçirirken ortaya farklı bir boncuk koyarak şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. Elinizde boncuk yoksa eva kullanarak da resimde gördüğünüz beyaz kalpli kolyeden yapabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önce paylaştığımız Barbie kolay kolye yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Barbie Kolye
Barbie Kolye

Barbie Bebek için Küpe Takımı

Evde Barbie bebek yapmak için uygulayabileceğiniz en kolay yöntem toplu iğne kullanmaktır. Bunun için yapmanız gereken 2 tane toplu iğne temin etmek. Bu toplu iğneleri makas ile keserek kısaltın ve üst tarafına aşağıda gördüğünüz şekilde boncuk, pul ya da eva ile yapacağınız minik süslemeleri yapıştırın. Bir evayı makas ile ince şerit haline getirip bunu ikiye katlayarak toplu iğneye geçirerek de güzel bir küpe tasarlayabilirsiniz. Elinizde küçük metal halkalar varsa bunlara boncuk geçirip bebeğin kulağına takarak halka küpe de yapabilirsiniz.

Barbie Kolay Küpe Yapımı
Barbie Kolay Küpe Yapımı

Barbie Bebek için Bilezik Yapımı

Evde Barbie bebek için kolay bir şekilde bilezik yapmak isterseniz pipet kullanabilirsiniz. Bir pipeti makas yardımı ile uygun kalınlıkta kesin. Daha sonra buna makas ile dik olarak kesik yapın. Bu şekilde bileziği bebeğin koluna rahatlıkla takabilirsiniz. Daha şık bir tasarım yapmak isterseniz pipetin üzerine eva ile kaplama yapabilirsiniz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bilezikler yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız Barbie için kolay bilezik yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Barbie için Bilezik Yapımı
Barbie için Bilezik Yapımı

Bu yazımızda sizlerle kolay Barbie takı yapımı hakkında bilgiler paylaştık. Siz de bu kolay yöntemleri uygulayarak evde oyuncak bebekler için şık takılar yapabilirsiniz. Elinizdeki malzemeleri hayal gücünüzü kullanarak şık bir takıya çevirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial