Barbie Bebek için Bilezik Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle evde barbie bebek için takı yapabileceğiniz kolay bir kendin yap fikri paylaşıyoruz. Oyuncak bebeğin şık görünümünü tamamlamak için elinizdeki malzemeleri kullanarak küpe, kolye ve bilezik gibi takılar yapmayı deneyebilirsiniz. Kendi beceriniz ile yapacağınız minyatür takılar sevimli görünümü ile dikkat çekecektir. Bu konuda size fikir verebilmek için yazımızda, barbie bebek için bilezik yapımı paylaşıyoruz.

Barbie Bebek için Bilezik Yapımı

Barbie bebek için minyatür bilezik yapmak oldukça kolaydır. Bu konuda uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Örneğin bir pipetten keseceğiniz halka şeklindeki parça bebek için şık bir bilezik olabilir. Bu konuda örnek bir çalışma incelemek isterseniz, barbie için pipetten bilezik yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bugün de kablo ile bilezik yapabileceğiniz bir yöntemimiz var. Bükülebilen yapıda bir kablo ve altın rengi oje ile minyatür bir altın bilezik yapabilirsiniz. Elinizde bu tür bir kablo yoksa bir ataşı düzleştirerek aynı yöntem uygulanabilir. Her iki şekilde de ortaya şık bir tasarım çıkacaktır.

Gerekli Malzemeler

  • Bükülebilen kablo ya da tel
  • Oje
  • Makas
  • Kalem

Minyatür Bilezik Nasıl Yapılır?

Kablo ve diğer malzemeler hazır ise uygulamanın yapımına geçebilirsiniz.

  • İlk olarak kabloyu oje ile altın rengine boyayın ve sürdüğünüz oje kuruyana kadar bekleyin.
  • Daha sonra makas yardımı ile kabloyu birkaç parçaya kesin.
Barbie Bebek için Bilezik Yapımı Resimli Anlatım
Barbie Bebek için Bilezik Yapımı Resimli Anlatım
  • Düz parça halindeki kabloyu bir kaleme dolayarak halka şekline getirin.
  • Bu şekilde bilezikleri yaptıktan sonra bebeğin koluna geçirerek açık olan kısımları birleştirerek uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

Yazımızda anlattığımız kolay yöntem sayesinde kısa sürede istediğiniz sayıda bilezik yapmanız mümkün. Elinizde gümüş rengi oje varsa bunu kullanarak gümüş bilezik de yapabilirsiniz. Kolay bir yöntem ile minyatür kolye yapmak isterseniz, barbie kolye yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial