Telefon Kapağına Çiçek Süslemesi Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün evde telefon kapağı yenilemek isteyenler için kolay bir yöntem paylaşıyoruz. Telefon kapağının görünümünden sıkıldıysanız evde kolay bir yöntem uygulayarak şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Size bu konuda fikir verebilmek için yazımızda telefon kapağına çiçek süslemesi yapımı konusunu ele alıyoruz. Anlatacağımız kolay yöntemi uygulayarak telefon kapağı veya telefon kılıfı üzerine çok güzel çiçek süslemesi yapabilirsiniz. Önerimizi değerlendirmek isterseniz uygulamanın detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Telefon Kapağına Çiçek Süslemesi Yapımı

Telefon kapağına çiçek süslemesi yapmak için farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. İstediğiniz renkte boya kullanarak kapağa küçük çiçekler çizebilirsiniz. Boyasız süsleme yapmak isterseniz küçük boncuk ya da parlak taşlarla çiçek deseni oluşturabilirsiniz. Daha kolay bir yöntem uygulamak isterseniz eva kullanabilirsiniz. Düz veya simli evadan kağıt deleceği ile yuvarlak parçalar çıkarıp bunları telefon kapağına çiçek şekli vererek yapıştırabilirsiniz. Bu kolay yöntem sayesinde evde ucuz bir malzeme kullanarak telefon kapağını yenileyebilirsiniz.

Telefon Kapağı Süslemesi-1
Telefon Kapağı Süslemesi-1

Gerekli Malzemeler

  • Birkaç farklı renkte eva
  • Kağıt deleceği
  • Yapıştırıcı

Uygulamanın yapımında düz ya da simli eva kullanabilirsiniz. Arkası yapışkanlı eva kullanırsanız ayrıca yapıştırıcı kullanmaya gerek kalmayacaktır.

Telefon Kapağına Çiçek Süslemesi Nasıl Yapılır?

Listede verilen malzemeler hazır ise telefon kapağına çiçek süslemesi yapmak için aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • İlk olarak çiçeğin ortası için evadan kağıt deleceği ile bir tane yuvarlak parça yapın. Bu parça çiçeğin ortasını oluşturacak.
  • Daha sonra farlı renkte eva ile aynı şekilde 6 tane yuvarlak parça çıkarın.
  • Sonrasında çiçeğin ortası olacak parçayı telefon kapağının istediğiniz yerine yapıştırın. Bunun etrafına diğer 6 parçayı daire oluşturacak şekilde yapıştırın.

Bu kolay yöntem sayesinde telefon kapağına istediğiniz renkte çiçek yaparak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı yöntemi telefon kılıfı süslemek için de uygulayabilirsiniz. İsterseniz eva ile çiçek yapmak yerine kalp, yıldız ya da başka süslemeler de yapabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Evde kolay telefon kapağı yenileme yapmak isteyenler için aşağıda telefon kapağına çiçek yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Bu tarz kolay kendin yap çalışmaları ilginizi çekiyorsa daha önce paylaştığımız telefon kapağı süslemesi yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Telefon Kapağına Çiçek Yapımı Resimli Anlatım
Telefon Kapağına Çiçek Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial