Tek Elle Bileklik Nasıl Takılır
Sosyal medyada paylaş

Bileklik takmayı seviyor fakat bunu takarken zorlanıyorsanız yazımızda vereceğimiz pratik bilgi işinize yarayabilir. Bilekliği tek elle takmaya çalışmak oldukça zordur. Tam kopçayı halkaya takacağımız zaman bileklik kayarak düşer. Böyle bir durumda bilekliği sabit tutmak gerekmektedir. Bu konuda işinizi kolaylaştırmak için yazımızda tek elle bileklik nasıl takılır? sorusunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tek Elle Bileklik Nasıl Takılır?

Bilekliği tek başınıza takamadığınız için birilerinden yardım almaya ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Her zaman yardımcı olacak birini bulmak mümkün olmayabilir. Bu konuda bir aksilik yaşamamak için bileklik tek elle nasıl takılır? bunu öğrenmemiz gerekmektedir. Bilekliği takarken tek elimiz ile bunu tutup diğer elimizle takmaya çalıştığımız için bileklik kayabilir.

Bilekliği kolay takmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı tel toka, bant, ataç ve ip olmaktadır. Biz bugün sizlere bant ile bileklik takma yöntemi hakkında bilgi vereceğiz. Uygulamayı yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler; bant ve makas. Bu yöntemde bilekliği kolunuza sabitlediğiniz için diğer elinizle kopçayı halkaya kolaylıkla geçirebilirsiniz. Şimdi yöntemi nasıl uygulayacağımıza geçelim.

  • Kolunuzu düz bir zemine iç tarafı yukarı bakacak şekilde yerleştirin.
  • Bilekliği takacağınız yer üstte kalacak şekilde bileğinize sarın.
  • Makas ile banttan bir parça kesin ve bunu bilekliğin halka olan kısmını açıkta bırakacak şekilde boşluk bırakarak yapıştırın.
Tek Elle Bileklik Takmak Resimli Anlatım
Tek Elle Bileklik Takmak Resimli Anlatım
  • Böylece bileklik kolunuza sabitlenmiş olacak.
  • Kopçayı halkanın üzerine getirerek kolaylıkla yerine takabilirsiniz.

İşte tüm yapmanız gereken bu kadar. Bandı kolunuzdan çıkarabilirsiniz. Yazımızda sizlerle bant ile kolay bileklik takma yöntemi paylaştık. Siz de bu pratik bilgiyi uygulayarak bilekliği tek elle bile zorlanmadan bileğinize rahatlıkla takabilirsiniz. Kararan takılarınızı kolay bir şekilde parlatmak isterseniz, kararan imitasyon takılar nasıl parlatılır? yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial