Sürpriz Yumurta Kabından Saklama Kabı Yapımı

Sürpriz Yumurta Kabından Saklama Kabı Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Sürpriz yumurta kabından saklama kabı yapımı çok keyifli bir uygulama olduğu için denemek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Çantamızda taşıdığımız telefon kulaklığı, ağrı kesici, sakız ve şeker gibi küçük boyuttaki gıda ve nesneleri dağılmadan muhafaza etmek için küçük bir saklama kabına ihtiyaç duyulabilir. Çocuğunuz içinde böyle bir sevimli saklama kabı yapabilirsiniz. Çilek ya da ananas şeklindeki minik saklama kabını çantasında taşımak onun çok hoşuna gidecektir. Sürpriz yumurta kabından saklama kabı yapımı için gerekli olan malzemelerin listesini ve uygulamanın detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Saklama Kabı Yapımı

Küçük çocuğunuz varsa onun yediği sürpriz yumurtalarsan geriye kalan minik plastik kaplarla çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Bu plastik kapları boya ya da farklı malzemeler ile süsleyerek çocuğunuz için oyuncak ya da farklı dekoratif süsler yapabilirsiniz. Daha önceden sizlerle tür çalışmalardan örnekler paylaşmıştık. Bu yumurta şeklindeki plastik malzeme okul öncesi çocukların etkinliklerinde kullanılmaktadır. Biz bugün sizlere bu küçük plastik kutulardan mini saklama yapımı hakkında bazı örnek çalışmalar paylaşıyoruz.

Gerekli Malzemeler

  • 1 tane sürpriz yumurta kabı
  • Yapacağınız tasarıma uygun renkte boyalar
  • İnce uçlu fırça
  • Yeşil eva kağıdı
  • Kalem
  • Makas
  • Yapıştırıcı

Sürpriz Yumurta Kabından Saklama Kabı Nasıl Yapılır?

Sürpriz yumurta kabından saklama kabı yapmak isterseniz bunların pembe renkli olanlarından sevimli bir çilek yapabilirsiniz. Aşağıda resimli anlatımını paylaştığımız uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından çilek yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Çilek Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Çilek Yapımı

İsterseniz sürpriz yumurta kabından yapacağınız mini saklama kabını ananas görünümünde yapabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından ananas yapımı yazımıza da göz atabilirsiniz. Ananas ya da çilek şeklinde bir mini saklama kabı çocukların çok hoşuna gidecektir.

Sürpriz Yumurta Kabından Ananas Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Ananas Yapımı

Sürpriz yumurta kabından yaptığınız çilek ya da ananas şeklindeki saklama kabını telefon kulaklığını muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Bu şekilde kulaklığı cebinizde ya da çantada rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kulaklık Saklama Kabı Yapımı
Kulaklık Saklama Kabı Yapımı

Bu yazımızda sizlerle boş sürpriz yumurta kaplarını değerlendirebileceğiniz, saklama kabı yapımı resimli anlatım çalışmaları paylaştık. Bu çalışmalardan istediğinizi uygulayarak siz de telefon kulaklığı, ağrı kesici, şeker ya da sakız taşımak için sevimli saklama kapları yapabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Saklama Kabı Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Saklama Kabı Yapımı

Önerilen makaleler

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial