Sürpriz Yumurta Kabından Neler Yapılır?

Sürpriz Yumurta Kabından Neler Yapılır
Sosyal medyada paylaş

Sürpriz yumurta kabından neler yapılır? başlığı altında sizlerle çok güzel örnek çalışmalar paylaşıyoruz. Çocukların çok sevdiği sürpriz yumurtaların içindeki küçük plastik kaplar evde dağınıklık oluşturabilir. Eğer sizin evinizde de bu kaplardan varsa bunları değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Bu plastik kapları boyayarak ya da farklı malzemelerle süsleyerek harika tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız örnek çalışmalar size bu konuda ilham verebilir.

Sürpriz Yumurta Kabından Neler Yapılır?

Sürpriz yumurta kabından neler yapılır sorusunun cevabı aslında sizin hayal gücünüze ve elinizdeki malzemelere bağlıdır. Bu konuda en çok yapılan çalışmalardan birisi sürpriz yumurta kabından dekoratif süs yapımıdır. Bu küçük plastik kapların üzerine ağız ve göz yaparak bunları sevimli birer dekoratif süs haline getirebilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Dekoratif Süs
Sürpriz Yumurta Kabından Dekoratif Süs

Sürpriz yumurta kutusunun üzerine boyalarla ağız ve göz yaptıktan sonra bunun yukarısına delikler açarak aşağıdaki gibi sevimli bir kürdanlık yapabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Kürdanlık
Sürpriz Yumurta Kabından Kürdanlık

Sürpriz yumurta kabı, uygu renkte boya ve eva ile aşağıdaki gibi sevimli bir ananas yapabilirsiniz. Bu çocuğunuz için güzel bir oyuncak ya da eviniz için sevimli bir dekoratif süs olabilir. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından ananas yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Ananas Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Ananas Yapımı

Az önce bahsettiğimiz çalışmayı farklı meyve ve sebzeler yapmak için de uygulamanız mümkün. Örneğin aşağıdaki gibi sevimli bir çilek süs yapabilirsiniz. Bu konuda daha iyi fikir sahibi olmak isterseniz önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından çilek yapımı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Çilek Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Çilek Yapımı

Sarı renkteki sürpriz yumurta kaplarının üzerine boyalarla farklı ifadeler yaparak bunları sevimli birer emojiye dönüştürmeye ne dersiniz? cevabınız evet ise daha önceden paylaştığımız, sürpriz yumurta kabından emoji yapımı yazımızda konu hakkındaki detayları bulabilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Emoji Yapımı

Bu konuda vereceğimiz son örnek de sürpriz yumurta kabından oyuncak yapımı hakkında. Farklı renklerdeki bu plastik kaplara oyuncak gözler ve bazı aksesuarlar yapıştırarak bunlardan çocuğunuz için çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Sürpriz yumurta kabından neler yapılır? sorusunun cevabı olabilecek çalışmalardan bazı örnekleri sizlerle paylaştık. Evde bu kaplardan varsa siz de bu çalışmaların aynısını ya da benzerlerini yaparak bu kapları değerlendirebilirsiniz.

Sürpriz Yumurta Kabından Oyuncak Yapımı
Sürpriz Yumurta Kabından Oyuncak Yapımı

Bir cevap yazın