Pipet ile Takı Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Pipet ile takı yapımı başlığı altında sizlerle evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz 2 örnek kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Kolye ve bileklik her yaştan bayanın severek kullandığı takılar arasında bulunmaktadır. Size bahsedeceğimiz uygulamaları yaparak size de evde kendiniz ya da sevdikleriniz için güzel takılar tasarlayabilirsiniz.

Pipet ile Takı Yapımı

Pipet ile takı yapmak için ilk olarak bunları makas ile kesmeniz gerekiyor. Pipetleri küçük parçalar halinde kesebileceğiniz gibi biraz daha uzun parçalar halinde de kesebilirsiniz. Bu şekilde pipet ile boncuk yaptıktan sonra bunları bir ipe geçirerek kolye ve bileklik gibi takılar yapabilirsiniz. Yapacağınız takıların şık görünmesini isterseniz pipetlerin üzerini desenli bant ile kaplayabilirsiniz.

Pipet ile Kolye Yapımı

Pipet ile güzel bir kolye yapmak isterseniz bunun için 1 tane pipet, desenli bant ve kolyeyi takmak için de uygun yapıda ve uzunlukta ipe ihtiyaç vardır. Pipetin üzerini desenli bant ile kapladıktan sonra bunu makasla istediğiniz boyutta kesin. 4 tane pipetten yapılmış boncuk hazırladıktan sonra bunların üçünü ipe geçirin. Dördüncü boncuğu ise ipin iki ucundan geçirin. Bu kolay yöntem sayesinde evde çok kolay bir şekilde kolye yapabilirsiniz. Uygulamanın yapımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıda paylaştığımız, pipetten kolye resimli anlatım bu konuda işinizi kolaylaştırabilir.

Pipetten Kolye Resimli Anlatım
Pipetten Kolye Resimli Anlatım

Pipet ile Bileklik Yapımı

Kendinize ya da sevdiklerinize güzel bir bileklik yapmak isterseniz birkaç tane pipet, desenli bant ve misina ipi temin etmeniz gerekmektedir. İlk olarak pipetin üzerini desenli bant ile kaplayın. Sonrasında bunu makas ile istediğiniz boyutta keserek aynı büyüklükte boncuklar yapın. Son olarak bunları misina ipine geçirerek kolunuza uygun uzunlukta bir bileklik yapın. Bunun iki ucunu düğümleyerek ya da kopça geçirerek kolunuza takabilirsiniz. Uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız için aşağıda, pipetten bileklik yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Deneyecek olanlara kolay gelsin.

Pipetten Bileklik Yapımı Resimli Anlatım
Pipetten Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial