Kız Bebekler için Örgü Yelek Modelleri

Sosyal medyada paylaş

Kız bebekler için örgü yelek modelleri sevimli görünümleri ile herkesi örgü örmeye teşvik ediyor. Bebekleri sıcak tutması için en sık örülen giyim eşyalarından birisi de yelektir. Evde ve dışarı çıkarken giydirilen yelekler sayesinde bebekler hem üşümezler hem de daha sevimli görünürler. Tığ ve şiş ile örülen birçok bebek yeleği modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazıları herkesin rahatlıkla yapabileceği kadar kolayken bazıları da biraz daha zor tasarımlardır.

Bebek yeleklerinin özellikleri, yetişkinlerin yeleklerine göre daha ince ip ve şiş ile örülmeleridir. Bebek yeleklerinin kol ve yaka kesimleri de farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kız ve erkek bebekler için yapılan farklı renk ve modelde yelekler bulunmaktadır. Örgü örmeye yeni başlayanlar kendinden desen çıkaran bebe yünlerini kullanarak hiç zorlanmadan bebek yeleği örebilirler. Kız bebek yelekleri çoğunlukla pembe, beyaz, kırmızı, lila ve mor gibi açık renklerle örülmektedir. Bu yelek modellerinin bazıları fırfırlı, çiçek işlemeli, kurdeleli ve boncuklu tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bu yazımızda küçük kızınıza ya da yakınlarınızın kız bebeğine örebileceğiniz en şık bebek yeleği modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aşağıda paylaştığımız kız bebek örgü yelek modelleri arasından beğendiğiniz tasarımın üzerine tıklayarak büyütülmüş halini görebilirsiniz. Resimlerdeki modelleri dilerseniz farklı renklerde yapabilirsiniz. Kışlık ve mevsimlik kız bebek yelek örneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial