Keçe

Kitap Ayracı Şablonları

Kitap Ayracı Şablonları

Kitap ayracı şablonları evde kitap ayracı yapmak isteyenlerin çok işine yarayabilir. Kitap okumayı sevenler kendi kitap ayraçlarını yapmak isteyebilirler. Kitap okurken zevkinize uygun ayraçlar kullanmak çok hoşunuza gidebilir. Keçe, plastik, karton gibi farklı malzemelerden yapılan değişik kitap ayracı modelleri bulunmaktadır. Daha önceden sizlerle farklı malzemeler kullanılarak yapılan birçok kitap ayracı yapımı çalışması paylaştık. Siz de evde kendiniz için güzel bir kitap ayracı yapmak isterseniz bunun için şablona ihtiyacınız olabilir.

Evde keçe ya da başka malzemeden kitap ayracı yapacak olanların eğer çizim yetenekleri yoksa şablon kullanmaları gerekebilir. Bu şablonlar kitap ayracının yapımına göre değişik şekillerde olabilmektedir. Bugün sizlerle paylaşacağımız şablon modelleri ataş şeklinde olup, kitapların üst tarafından tutturulan modelleri yapmanız içindir. Paylaştığımız örnekler arasında çiçek, kalp ve kelebek ve gibi klasik kitap ayracı modellerinin yanı sıra araba, bulut ve güneş gibi çocuklara yapabileceğiniz kitap ayraçları için de farklı şablonlar vardır. Farklı tasarımlardan hoşlananlar için çaydanlık ve fincan şeklinde şablon örnekleri de paylaştık. Bu modeller arasından beğendiğinizi kullanarak harika bir kitap ayracı yapmanız mümkün.

Sizlerle paylaştığımız kitap ayracı şablonu modelleri arasından istediğinizi seçin ve bunun bilgisayardan çıktısını alın. Daha sonra karbon kağıt yardımı ile bunu istediğiniz renkte bir fon kartonunun üzerine çizin. Makas ile dikkatli bir şekilde kesin ve boşluk olan yerlerini de oyduktan sonra kendi tasarımız olan kitap ayracını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Elinizde hazır şablon olduğu zaman kısa sürede istediğiniz sayıda kitap ayracını hiç zorlanmadan yapmanız mümkün. Çocuklarınız için onların dikkatini çekecek ayraç şablonları kullanarak sevdikleri renklerde kitap ayraçları yapabilirsiniz. Böylece hem onları sevindirebilir hem de kitap okumaya teşvik edebilirsiniz.

Kitap okumayı seven dostlarınız için de bu şablonlardan kullanarak kişiye özel harika tasarımlar yapabilirsiniz. Böyle bir sürpriz onları çok mutlu edecektir. Küçük boyutta ayraç yapmak isterseniz vereceğimiz örnek modeller çok işinize yarayacaktır. Elinizde başka çalışmalardan artan keçe ya da renkli fon kartonu gibi malzemeler varsa bunları değerlendirmek için aşağıda verdiğimiz kitap ayracı şablon örnekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Kitap Ayracı Şablonları

Kitap Ayracı Şablonları

Arabalı Kitap Ayracı Şablonu

Arabalı Kitap Ayracı Şablonu

Bulutlu Kitap Ayracı Şablonu

Bulutlu Kitap Ayracı Şablonu

Çiçekli Kitap Ayracı Şablonu-1

Çiçekli Kitap Ayracı Şablonu-1

Çiçekli Kitap Ayracı Şablonu-2

Çiçekli Kitap Ayracı Şablonu-2

Kalpli Kitap Ayracı Şablonu

Kalpli Kitap Ayracı Şablonu

Kelebekli Kitap Ayracı Şablonu

Kelebekli Kitap Ayracı Şablonu

Kuşlu Kitap Ayracı Şablonu

Kuşlu Kitap Ayracı Şablonu

Yıldızlı Kitap Ayracı Şablonu

Yıldızlı Kitap Ayracı Şablonu

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Ay

İçeriklerimizin izinsiz kullanımı yasaktır

Copyright © 2016 Eğlen Bizle

To Top