Keçeden Neler Yapılır

Keçeden Neler Yapılır?

Sosyal medyada paylaş
RSS
Follow by Email
FACEBOOK
Google+
http://www.eglenbizle.com/keceden-neler-yapilir/
Pinterest

Keçeden neler yapılır başlığı altında sizlerle ilham verecek bazı projelerden örnekler paylaşmak istiyoruz. Keçe farklı kullanım alanları olan bir malzemedir. Son yıllarda keçe tasarımın yaygınlaşmaya başlaması ile ortaya harika ürünler çıkmaya başlamıştır. Keçeden yapılan harika tasarımlar kimi zaman bir bardak altlığı, kimi zaman bir oyuncak, bazen de bir cüzdan olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolay şekillendirilebilen bir malzeme olması nedeni ile dekor ürünü yapımında sıklıkla kullanılmaktadır. Keçeden yapılan sepet şeklindeki dekoratif ürünler, keçeden takı kutuları, birbirinden güzel duvar ve kapı süsleri son dönemlerde oldukça popüler. Keçe tasarım konusunda deneyimli olan bayanların yaptığı çalışmalar oldukça ilham vericidir. Bu işi sadece hobi olarak yapan bayanlar da vardır. Evdeki boş vakitlerini değerlendirmek ve kolay el işi çalışması yapmak isteyen bayanların öncelikli tercihi de keçeden yana olmaktadır.

Biz de isteyen herkes evde kolaylıkla keçe tasarım yapabilsin diye bu konuda bulduğumuz kolay çalışmaları sık sık sizlerle paylaşıyoruz. Keçe hobi malzemeleri satan yerlerde hatta kırtasiyelerde bile bulunduğu için bu malzemeyi temin etmek oldukça kolay. İstediğiniz renkte keçe, istediğiniz figürlerin bulunduğu bir şablon ve biraz da süs malzemesi ile ortaya harika tasarımlar çıkarabilirsiniz. Dışarıdan görüp de yapımının zor olduğunu düşündüğünüz bazı tasarımları yapmak aslında düşündüğünüz kadar zor olamayabilir. Biraz dikkat ve özen gösterdiğinizde çok güzel tasarımlara imza atmanız mümkün. Evde kullanmak ya da sevdiklerinize hediye etmek için keçeden çok güzel şeyler yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullandığınızda aklınıza birçok fikir gelecektir. Bunları uygulayarak siz de keçenin eğlenceli dünyasına adım atabilirsiniz.

Daha önceden keçe ile hiçbir çalışma yapmayanlar ilk olarak kolay uygulamalarla işe başlayabilirler. Zamanla bu işte ustalık kazandıkça daha zor uygulamaları bile zorlanmadan yapabilirsiniz. İlk olarak keçeden anahtarlık, bardak altlığı, duvar ya da kapı süsü yapmaya başlayabilirsiniz. Bunları yapmak kolay olduğu için ilk denemede bile sonuç sizi memnun edecektir. Evde keçe tasarımı yapmak isterseniz sizler için hazırladığımız galerimize göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra keçe kategorimizde bu konuda yapabileceğiniz birçok kolay ve eğlenceli çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir