Keçe Bardak Altlığı Modelleri

Keçe Bardak Altlığı Modelleri
Sosyal medyada paylaş

Keçe bardak altlığı modelleri keçe tasarımı ile uğraşanların en sevdiği el işi çalışmalarından birisidir. Rengarenk tasarımları ve harika desenleri ile keçe bardak altlıkları içecek ikramlarınızı daha şık bir hale getirebilir. Düz yuvarlak ya da kare şeklinde yapılan kolay keçe bardak altlığı modellerinin yanı sıra çiçek, yaprak ve çeşitli hayvan figürleri şeklinde yapılan birçok farklı tasarım da mevcuttur. Keçe güzel görünümü ve kullanışlı bir kumaş olması nedeni ile nihale ve bardak altlığı yapmak için de ideal bir malzemedir. Elinizde başka çalışmalardan artan keçe kumaşlar varsa ve bunları nasıl değerlendirebileceğinizi düşünüyorsanız keçeden bardak altlığı yapabilirsiniz. Elinizdeki kumaşlar tek parça halinde bardak altlığı yapımı için yeterli büyüklükte değil ise bunları birleştirerek daha farklı tasarımlar da yapmanız mümkün.

Keçeden bardak altlığı yapımı keçe tasarımına yeni başlayanların bu konuda el becerisi kazanması için en uygun çalışmalardan birisidir. Su bardağı, çay bardağı ve porselen fincanlar için farklı boyutlarda keçe bardak altlığı yaparak, misafirlerinize içecekleri kendi tasarımınız olan servis takımları ile sunabilirsiniz. Dekoratif keçe bardak altlıklarını kullanmadığınız zaman bunları mutfağınızın dekorunu güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Yapacağınız şık bardak altlıklarını sehpanın üzerinde dekor amaçlı kullanmanız da mümkün. Uygun boyutta şablonlar kullanarak pek çok farklı keçe bardak altlığı tasarlama imkanınız var. Eğer bunları yapması size zor geliyorsa kolay keçe bardak altlığı modelleri arasından bir seçim yaparak, hiç zorlanmadan çok güzel ürünler yapabilirsiniz. Kendi el emeğinizle yapmış olduğunuz bardak altlıklarını evde kullanabileceğiniz gibi bunları sevdiklerinize hediye ederek onlara güzel bir jest yapabilirsiniz. Bekar iseniz çeyiziniz için yapacağınız rengarenk keçe bardak altlıklarını ileride keyifle kullanabilirsiniz. Keçeden yapacağınız bardak altlıklarını hayal gücünüze ve el becerinize göre gönlünüzce süsleyebilirsiniz.

Evde sıkılmadan vakit geçirmek amacı ile keyifli bir hobi edinmek isterseniz keçe kumaş alıp bunlardan bardak altlığı yaparak bu isteğinize ulaşabilirsiniz. Keçe bardak altlığı yapmak için şık modeller arıyorsanız aşağıda bu konuda yapılan uygulamalardan bazılarını sizlerle paylaştık. Arada keçe toplarından bardak altlığı yapımı ile ilgili örnek görseller de paylaştık. Keçeden kolay bardak altlığı yapmak isteyenler keçe toplarını kullanabilirler. Bu görsellerden ilham alarak siz de çok güzel keçe bardak altlıkları yapmak isterseniz resimlere göz atabilirsiniz. Keçe bardak altlığı modellerinden beğendiğinizin üzerine tıklayarak daha yakından inceleyebilirsiniz.

Önerilen makaleler

2 Yorum

  1. Keçe bardak altlığı modeli bakınıyordum, içlerinden birkaç tanesini çok beğendim. Sevimli hayvanların olduğu keçe modelleri ve renkli meyve şeklindeki altlıklar çok hoş 🙂

    1. Yorumunuz için teşekkürler Zülal Hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial