Kalp Şablonları ile Neler Yapılır
Sosyal medyada paylaş

Kalp şablonları ile neler yapılır? diye merak ediyorsanız sorunuzun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Şablonlar kalıp yapmak için kullanılan çizimlerdir. İşleme yapmak, keçe ve eva tasarım ve okul öncesi çocuklar için boyama çalışmalarında genelde şablon kullanılmaktadır. Bu şablonlar çiçek, yıldız, kalp, çeşitli geometrik şekiller ve hayvan figürleri şeklinde olabilir. Nasıl bir şablon kullanılacağı yapılacak olan çalışmaya bağlıdır. Günümüzde birçok hobi ve el işi çalışmasında kalp figürü kullanılmaktadır. Bu yazımızda kalp şablonu kullanarak yapabileceğiniz çalışmalar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Kalp Şablonları ile Neler Yapılır?

Kalp şablonları küçük çocukların boyama çalışmaları için kullanılabilir. Şablon yardımı ile bir kağıda bir a da birkaç tane kalp çizerek bunu çocuğunuza boyaması için verebilirsiniz. Bu tarz boyama çalışmaları çocukların çok hoşuna gitmektedir.

Kalp Şablonları
Kalp Şablonları
Kalp Şablonları-1
Kalp Şablonları-1
Kalp Şablonları-2
Kalp Şablonları-2
Kalp Şablonları-3
Kalp Şablonları-3

İkili kalp şablonlarını kullanarak evde çok güzel davetiyeler yapabilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir şablonun çıktısını alıp bunu istediğiniz şekilde büyüttükten sonra karbon kağıt yardımı ile deseni istediğiniz renkte bir fon kartonuna çıkarabilirsiniz. Bunu ikiye katlayıp içine istediğiniz yazıyı yazarak davetiyeyi sahibine gönderebilirsiniz.

Kalp Şablonları-4
Kalp Şablonları-4
Kalp Şablonları-5
Kalp Şablonları-5

İçlerinde desen olan kalp şablonları işleme yapmak için kullanılabilir. Ayrıca bu şablonlar yardımı ile kağıda çıkaracağınız desenleri boyayarak evde stres atabilirsiniz.

Kalp Şablonları-6
Kalp Şablonları-6

Yap-boz şeklindeki kalp şablonları ile birçok farklı çalışma yapmanız mümkün.

Kalp Şablonları-7
Kalp Şablonları-7

Evinizde özel bir davet vereceğiniz zaman kalp şablonları fon kartonu ya da eva kağıdından süsleme yapmak için çok işinize yarayabilirsiniz.

Kalp Şablonları-8
Kalp Şablonları-8

Evde keçe tasarım yapıyorsanız farklı boyut ve desendeki kalp şablonları ile harika tasarımlara imza atabilirsiniz.

Kalp Şablonları-9
Kalp Şablonları-9

Kalp şablonları ile evde harika karakalem ya da renkli panolar yapabilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir şablon bu tür çalışmalar için oldukça idealdir.

Kalp Şablonları-10
Kalp Şablonları-10
Kalp Şablonları-11
Kalp Şablonları-11

Eva ile yapacağınız tasarımlarda da kalp şablonları her zaman gerekli olabilecek malzemeler arasındadır.

Kalp Şablonları-12
Kalp Şablonları-12
Kalp Şablonları-13
Kalp Şablonları-13
Kalp Şablonları-14
Kalp Şablonları-14

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi romantik bir kalp şablonu sayesinde sevdiğinize aşkınızı farklı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Kalp Şablonları-15
Kalp Şablonları-15

Bu yazımızda kalp şablonları ile neler yapılır? bu konuda bazı ilham verecek uygulamalardan bahsettik. Verdiğimiz kalp şablonu modellerinden beğendiklerinizin çıktısını alarak kullanabilirsiniz. Farklı kalp şablonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial