Hobi

Güneş Gözlüğü Nasıl Süslenir?

Güneş Gözlüğü Nasıl Süslenir

Güneş gözlüğü nasıl süslenir? sorusunun cevabını ve bu konuda uygulayabileceğiniz en pratik yöntemleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Güneş gözlüğü her mevsim kullanılan bir aksesuar olduğu için zaman içinde gözlüğün görünümünden sıkılabilirsiniz. Böyle bir durumda yeni güneş gözlüğü almak yerine elinizdeki güneş gözlüğünü yenilemeyi düşünebilirsiniz. Boncuk, sim ya da farklı yapışkanlı kağıtlar kullanarak güneş gözlüklerinin camını ve çerçevesini süslemeniz mümkün. Uygulamaya başlamadan önce tek yapmanız gereken nasıl bir tasarım istediğinize karar vermek. İsterseniz gözlüğün camını ve çerçevesini süsleyebilir ya da sadece camların kenarına süsleme yapabilirsiniz. Bu konudaki tercih size bağlı. Nasıl bir tasarım yapacağınıza karar verdikten sonra aşağıdaki pratik uygulamalardan istediğinizi yapabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Süsleme Yöntemleri

Güneş gözlüğü süslemek için en sık uygulanan yöntemlerden birisi cama ya da çerçevesine boncuk yapıştırmaktır. Gözlüğünüzün boyutuna ve camının rengine uygun boncuklar tercih ederek harika bir tasarım yapmanız mümkün. Gözlük camını ya da çerçevesini boncukla süsleyeceğiniz zaman bunların sonradan düşmemesi için kuvvetli bir yapıştırıcı kullanmalısınız.

Güneş Gözlüğü Nasıl Süslenir

Güneş Gözlüğü Nasıl Süslenir

Güneş Gözlüğü Camı Süsleme

Güneş gözlüğünün camının etrafına yapıştıracağınız inci görünümlü boncuklar sayesinde gözlüğünüz yeni alınmış gibi olacaktır. Güzel bir tasarım oluşturmak için çok büyük boncuk kullanmamanız yeterlidir.

Güneş Gözlüğü Camı Süsleme

Güneş Gözlüğü Camı Süsleme

Nail Art Bandı ile Güneş Gözlüğü Süslemek

Tırnaklarınızı süslemek için kullandığınız nail art bantları da bu konuda işinize yarayabilir. Küçük çiçek desenleri olan bantlardan temin ettikten sonra bunları gözlüğünüzün camına yapıştırarak harika bir tasarım oluşturmanız mümkün. Bu uygulama ince çerçeveli güneş gözlüklerinde harika durmaktadır.

Güneş Gözlüğüne Kolay Desen Yapımı

Güneş Gözlüğüne Kolay Desen Yapımı

Boncukla Güneş Gözlüğü Süslemek

Küçük altın sarısı boncuklar ya da sim kullanarak da güneş gözlüğünüzü çok kolay bir şekilde süsleyebilirsiniz. Kalın çerçeveli güneş gözlüklerinin üst taraflarına yapacağınız böyle bir uygulama sayesinde çok şık ve modern bir güneş gözlüğüne sahip olmanız mümkün.

Boncukla Güneş Gözlüğü Süslemek

Boncukla Güneş Gözlüğü Süslemek

Bu yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz güneş gözlüğü süsleme yöntemleri arasından istediğinizi uygulayabilirsiniz. Güneş gözlüğünüze ve bunun çerçevesine uygun süslemeler tercih ettiğinizde ortaya çıkan sonuç sizi memnun edecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar - Bu Ay

İçeriklerimizin izinsiz kullanımı yasaktır

Copyright © 2016 Eğlen Bizle

To Top