Eva ile Emojili Çanta Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Eva ile emojili çanta yapımı evde eva tasarım ile uğraşanların keyif alarak yapacağı bir kendin yap çalışmasıdır. Son yıllarda emojili aksesuar kullanımı oldukça yaygındır. Biz de bugün sizlere eva ile emoji şeklinde el çantası yapabileceğiniz kolay bir çalışmadan bahsetmek istiyoruz. Makyaj malzemesi ve toka gibi küçük aksesuarları çantanızda muhafaza etmek için böyle bir çanta çok işinize yarayabilir. Ayrıca emojili çantayı cüzdan olarak da kullanmanız mümkün. Küçük çocuğunuz varsa böyle sevimli bir çanta onun da çok hoşuna gidecektir. Eva ile emojili çanta yapımı için gerekli olan malzemelerin listesini ve uygulamanın resimli anlatımını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Eva ile Emojili Çanta Yapımı

Evde emojili çanta yapmak oldukça kolaydır. Çantayı yapacağınız boyuta karar verdikten sonra buna uygun bir kase kullanarak çantanın ön ve arka yüzünü yapabilirsiniz. İki küçük kalp ile de emojinin gözlerini yaptıktan sonra diğer parçaları da yapıp yerlerine dikerek güzel bir çanta yapabilirsiniz. İsterseniz çantayı yaparken gülen ya da ağlayan emojiler de kullanabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Emojilerin orijinal rengi sarı olsa da isterseniz pembe, turuncu ya da başka renkler de kullanmanız mümkün.

Gerekli Malzemeler

 • Sarı, pembe ve siyah renkli eva
 • Çanta çiziminde kullanmak için 1 tane kase
 • Makas
 • Kalem
 • Uygun boyutta fermuar

Eva ile Emojili Çanta Nasıl Yapılır?

Listede verilen malzemeler hazır ise eva ile emojili çanta yapımına başlayabilirsiniz.

 • Kaseyi sarı evanın üzerine yerleştirin ve etrafından kalem ile geçerek çizin. Bu şekilde 2 tane sarı yuvarlak parça hazırlayın. Bunlar çantanın ön ve arka tarafı olacak.
 • Sonraki aşamada pembe evaya 2 tane kalp çizin ve bunları makas ile kesin. Siyah eva ile de ağzı yapın.
 • Emojini ön tarafı olacak parçaya gözleri ve ağzı dikin.
 • Çantanın arka tarafının ortasına fermuarın sığacağı uzunlukta bir kesik yapın. Buraya fermuarı dikin.
 • Siyah evadan ince şerit şeklinde bir parça kesin. Bu parça çantanın sapı olacağı için uzunluğunu ona göre ayarlamalısınız.
 • Son olarak ön ve arka parçayı birbirine dikin. Bu sırada ince şeridi de ikiye katlayın ve onu da dikerek uygulamanın yapımını tamamlayın.

Tüm bu aşamalardan sonra eva ile emojili çanta yapımı tamamdır. Bu güzel çantayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde bu çalışmayı denemek isterseniz eva ile çanta yapımı resimli anlatım aşağıda verilmiştir. Eva ile emoji şeklinde kulaklık kabı yapmak isterseniz daha önceden paylaştığımız, evadan emojili kulaklık kabı yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Eva ile Çanta Yapımı Resimli Anlatım
Eva ile Çanta Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial