Gösteriliyor: 1 - 2 of 2 Sonuçlar

Keçeden Kitap Ayracı Modelleri

Keçeden Kitap Ayracı Modelleri 1

Keçeden kitap ayracı modelleri sevimli görünümleri ile gören herkesin ilgisini çeken tasarımlardır. Keçe birçok el işi çalışmasında kullanılan bir malzemedir. Farklı renk seçenekleri, kolay şekil alması ve hesaplı bir malzeme olması nedeni ile kitap ayracı yapımında da sıkça kullanılır. Keçeden yapılan birçok kitap ayracı tasarımı bulunmaktadır. Bu modellerden bazılarını yapması biraz zor olsa da, keçe tasarıma yeni başlayanların da rahatlıkla yapabilecekleri kitap ayracı tasarımları bulmak mümkündür. Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız birbirinden güzel modeller arasından istediğinizi yapabilirsiniz.

Keçe kitap ayracı, kitap okumayı sevenlerin çok hoşuna gidecek bir aksesuardır. Bu güzel ayraçları sadece çocuklar değil yetişkinler de severek kullanabilirler. Çocuklar için rengarenk ve sevimli figürlerden yapılan ayraçlar olduğu gibi, büyüklerin de yaşına uygun ve dikkatini çekebilecek farklı tasarımlar bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken ayraç yapımı için nasıl bir tasarım yapacağınıza karar vermek. Sonrasında kırtasiye ya da hobi marketlerden alacağınız istediğiniz renkte keçelerle hemen uygulamayı yapmaya başlayabilirsiniz. Kitap ayracı yapımı için farklı yöntemler tercih edilebilir. İsterseniz ince bir kurdelenin iki ucuna keçeden küçük figürler tasarlayarak bunu kitap ayracı yapabilirsiniz. Biraz daha kalın bir ayraç kullanmak isterseniz 2 ya da 3 parmak genişliğinde uzun bir keçe kumaşın üzerine süslemeler yaparak da kitap ayracı oluşturabilirsiniz. Daha modern ve şık bir tasarım yapmak isterseniz dilediğiniz renk keçeden, yuvarlak ya da kalp şeklinde bir kitap ayracı da yapmanız mümkün.

Çocuklar için kitap ayracı yaparken sevimli hayvan figürleri ya da onların sevdiği çizgi film kahramanlarını kullanabilirsiniz. Böylece çocuğunuz sizin tasarladığınız ayracı severek kullanabilir. Sevdiklerinize kendi el emeğinizle çok güzel kitap ayraçları da yapabilirsiniz. Onların sevdiği renkte keçeler kullanarak ve onlara özel tasarımlar hazırlayarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İsterseniz bu konuda kendinizi geliştirerek evde yapacağınız keçe kitap ayraçlarını satarak ek gelir de elde edebilirsiniz. Eğer siz de evde kitap ayracı tasarlamak istiyorsanız aşağıda paylaşacağımız, keçe kitap ayracı modelleri bu konuda size ilham verebilir. Resim galerimizdeki örnek modelleri inceleyerek siz de böyle güzel ayraçlar yaparak kitap okumanın tadını çıkarabilirsiniz.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial