Gösteriliyor: 1 - 5 of 5 Sonuçlar
Simli Eva Kağıdından Sticker Yapımı Videolu Anlatım

Simli Eva Kağıdından Sticker Yapımı Videolu Anlatım

Simli eva kağıdından sticker yapımı videolu anlatım ile siz de evde çok güzel dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Dekorasyonda sticker kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle çocuk odalarında kullanılan stickerlar güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Farklı renk ve desenlerdeki bu dekor ürünleri duvara, ahşap ve metal yüzeylere yapıştırılarak kullanılabilir. Bu dekor ürünlerini dışarıdan alabileceğiniz gibi isterseniz evde kendiniz de yapabilirsiniz. Evde sticker yaptığınızda bunlarda istediğiniz figürü kullanabilir ve yapıştıracağınız yüzeye uygun boyutta yapma şansına sahip olabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde sticker yapmak isterseniz gerekli olan malzemeleri temin ettikten hemen işe girişebilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renkte simli eva kağıdı
  • Kalp, çiçek, yıldız ya da istediğiniz başka bir figürün olduğu şablon
  • Kalem
  • Makas

Simli Eva Kağıdından Nasıl Sticker Yapılır?

Simli eva kağıdı şık görünümü ve yapışkanlı arka yüzeyi ile evde sticker yapımı için en ideal malzemelerden birisidir. Simli eva kağıdını kırtasiye ve hobi malzemeleri saten yerlerden temin edebilirsiniz. Hazırda şablon yoksa bir kartona istediğiniz figürü çizin ve bunu makas ile kesin. Bu kartona çıkardığınız figürü sticker yapımında kullanacağınız için büyüklüğünü ona göre ayarlamanız gerekiyor. Tüm malzemeler hazır ise uygulamanın yapımına geçebilirsiniz.

  • Simli eva kağıdını tersi size bakacak şekilde masanın üzerine yerleştirin. Kullanacağınız şablonu da bunun üzerine koyun ve kalem ile etrafından geçin.
  • Daha sonra eva kağıdına çizdiğiniz figürü makas yardımı ile dikkatli bir şekilde kesin.
  • Tüm bu aşamalardan sonra sticker hazır, bunun arkasında bulunan beyaz kağıdı çıkardıktan sonra istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Bu kolay uygulama sayesinde istediğiniz desende çok güzel stickerlar yapmanız mümkün. Sizlerle paylaştığımız videoda mor renkte simli sticker kullanılmış. Siz isterseniz başka renk ve figürler kullanabilirsiniz. Bu yapıştırmalı dekor ürünlerinden giysi dolabınızın üzerine yapıştırmak için de yapmanız mümkün. Buzdolabı magnetine ihtiyacınız varsa bu uygulamayı yaparak harika bir magnet de tasarlayabilirsiniz. Simli yapışkanlı eva kağıtları ile mıknatıs ya da yapıştırıcı kullanmadan istediğiniz gibi sticker ve magnet yapmanız mümkün. Siz de evde sticker yapmak isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

https://youtu.be/DuRVjTuZEjk

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial