Erkek Bebekler için Örgü Yelek Modelleri

Erkek Bebekler için Örgü Yelek Modelleri
Sosyal medyada paylaş

Erkek bebekler için örgü yelek modelleri kızlara oranla daha az olsa da son dönemlerde farklı renk ve modellerde çok şık yelek tasarımları görmekteyiz. Yelekler düğmeli veya bağcıklı oldukları için bebeklere bunları giydirmek oldukça kolaydır. Küçük bebeklere sadece kışın soğuktan korumak için değil serin havalarda da yelek giydirildiği için her mevsim lazım olan bir kıyafettir. Kız ve erkeklerin yelekleri arasında sadece renk olarak değil model bakımından da farklılıklar bulunmaktadır. Kız bebek yelekleri daha süslü tasarımlara sahipken erkek bebek yelek modelleri biraz daha sade ve düz yapılmaktadır.

Son dönemlerde erkek bebekler için Ata yeleği, efe yeleği ya da damat yeleği gibi farklı isimlerle adlandırılan yelek modelleri favoriler arasındadır. Sizlerle paylaştığımız çoğu resimde de Ata yeleği modeli görmekteyiz. Bu yeleklere yapılan cepler ya da takılan metal aksesuarlar ile ortaya oldukça şık yelek modelleri çıkmaktadır. Bu yeleklerin bazılarının üzerindeki hayvan figürleri ve işlemeler ise oldukça dikkat çekicidir. Erkek bebekler için en çok yapılan modellerden birisi de süveter görünümlü yeleklerdir. Bu tasarımlar süveter görünümünde oldukları halde ön taraflarında düğmeler bulunmaktadır. Süveterin şıklığını ve yeleğin rahatlığını bir arada sunan bu modellere de paylaştığımız görsellerde yer veriyoruz.

Aşağıda sizlerle sezonun en şık erkek bebek yelek modelleri arasından seçtiğimiz görselleri paylaşıyoruz. Bunlar arasından istediğinizi örerek oğlunuzu sıcacık tutacak çok güzel bir yeleğe sahip olabilir ya da bir yakınınızın bebeği için de örebilirsiniz. Dilerseniz seçmiş olduğunuz yeleği kendi zevkinize göre farklı bir renkte de yapabilirsiniz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan sizleri en şık örgü erkek bebek yeleği modelleri ile baş başa bırakıyoruz. Beğendiğiniz yelek modelini daha yakından incelemek için resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial