Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle desenli bantla telefon kapağı süslemesi başlığı altında evde keyif alarak yapacağınız bir kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Telefon kapağınızın görünümünden sıkıldıysanız evde bunu daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evde telefon kapağı yenilemek için uygulayabileceğiniz en kolay yöntemi sizlerle paylaşıyoruz. Kendinizin ya da sevdiklerinizin telefon kapağını desenli bant ile süslemek isterseniz uygulamanın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi

Evde telefon kapağı süslemesi yapmak için farklı yöntemler uygulanabilir. Telefon kapağına boya ya da oje ile desen yapılabilir. Küçük parlak taşlar yapıştırılarak da telefon kapağı yenilemek mümkündür. Bu tarz uygulamalar size zor geliyorsa daha kolay bir yöntem deneyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kırtasiye ya da hobi malzemeleri satan bir yerden desenli bant temin etmek. Desenli bantların düz ve simli birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Zevkinize uygun renk ve desende bant alarak kısa sürede telefon kapağını yenileyebilirsiniz. İster tek, isterseniz birkaç farklı renkte desenli bant kullanabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz.

Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi
Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renkte desenli bant
  • Makas

Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi Nasıl Yapılır?

Desenli bant hazır ise telefon kapağı süslemesine başlayabilirsiniz. Bandı kapağa enlemesine olarak yapıştırabilir ve aralarda boşluk bırakarak güzel bir tasarım oluşturabilirsiniz. İsterseniz bandı çapraz olacak şekilde yapıştırabilir ya da ızgara şeklinde verebilirsiniz. Bantları farklı boyutlarda keserek değişik şekiller oluşturabilirsiniz. İsterseniz kapağın tamamını da desenli bant ile kaplayabilirsiniz. Bu konuda size ilham vermesi için aşağıda desenli bant ile telefon kapağı süslemesi yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Evde kolay telefon kabı süslemesi yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız eva ile telefon kabı süslemesi yazımıza göz atabilirsiniz.

Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi Resimli Anlatım
Desenli Bantla Telefon Kapağı Süslemesi Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial