Dantel Fiskos Masası Örtüsü Modelleri

Desenli Fiskos Masa Örtüsü
Sosyal medyada paylaş

Dantel fiskos masası örtüsü modelleri dantel örmeyi seven bayanların en çok aradığı örnekler arasındadır. Fiskos masası örtüleri kumaş, tül ve dantel gibi farklı ürünlerden yapılabilir. Kare, yuvarlak, tek parça, dilimli ve farklı boyuttaki motiflerle yapılan birçok model bulunmaktadır. Şık ve kullanışlı olduğu için genelde dantel masa örtüleri tercih edilmektedir. Dışarıdan dantel görünümlü örtü almak mümkündür fakat bunlar hakiki dantelin yerini tutmazlar. El emeği göz nuru ürünler her zaman hazır alınanlardan daha hesaplı ve kaliteli olduğundan el becerisi olan çoğu bayan danteli kendisi örmektedir. Dantel örerken kullanılan tığ ve ip normal tığ örgüsüne göre daha ince olduğundan bu tarz örgüleri örmek el alışkanlığı gerektirmektedir. Dikkatli ve sabırlı bir çalışma sonucunda ortaya harika dantel işleri çıkmaktadır.

Beyaz fiskos masası örtüleri çoğunluğun öncelikli tercihi olsa da bunları krem rengi ve diğer renkli dantel ipleri ile de örmek mümkündür. Günümüzde pembeden sarıya, yeşilden kırmızıya her renk dantel ipliği bulunmaktadır. Beyaz ve renkli dantel iplerini bir arada kullanarak da birbirinden güzel fiskos masası örtüleri yapabilirsiniz. Masa örtüsünü yaparken beyaz dantel ipi kullanacaksanız bunun için 60 numara ip idealdir. Kalitesine güvendiğiniz bir dantel ipi ile öreceğiniz masa örtüsünü uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizler için en güzel çeyizlik dantel fiskos masası örnekleri arasından seçmiş olduğumuz görselleri paylaşıyoruz. Bunlardan beğendiğiniz modelin üzerine tıklayarak daha büyük halini görebilirsiniz. Evinizde kullanmak veya çeyizlik olarak örebileceğiniz beyaz ve renkli fiskos masası örneklerini galerimizde bulabilirsiniz. Çoğunluğun tercihi beyaz olduğu için beyaz renkli fiskos modellerine ağırlık verdik. Siz dilerseniz bunları beyaz yerine istediğiniz başka bir renkte de örebilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial