Çocuk Odası için Led Işıklı İsimli Duvar Süsü Yapımı

Çocuk Odası için Led Işıklı İsimli Duvar Süsü Yapımı
Sosyal medyada paylaş

İsimli duvar süsü çocuk odası dekorunda sıkça kullanılmaktadır. Bu tür dekoratif süsler sayesinde çocuk odaları daha şık bir görünüme kavuşmaktadır. Son dönemlerde ev dekorunda led ışıklar sıkça kullanıldığı için çocuk odası dekorunda da ışıklandırma tercih edilebilir. Çocuğunuzun odasında gece ışıl ışıl bir görünüm oluşturmak isterseniz led ışıklı isimli duvar süsü yapımı ilginizi çekebilir. Önerimiz ilginizi çektiyse uygulamanın yapımı için gerekli olan malzemelerin listesini ve yapım aşamasının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çocuk Odası için Led Işıklı İsimli Duvar Süsü Yapımı

Çocuğunuzun odası için isimli ve ışıklı bir duvar süsüne ihtiyacınız varsa bunu dışarıdan almak yerine evde kendiniz de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ev yapımı duvar süsü hem zevkinize uygun olur hem de dışarıda satılanlardan daha ucuz olması bakımından avantaj sağlar. Size bahsedeceğimiz kolay yöntemi uygulayarak çocuk odası için şık bir dekoratif ürün yapabilirsiniz. İsimli  ışıklı duvar süsü yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

İsimli Duvar Süsü
İsimli Duvar Süsü

Gerekli Malzemeler

  • İstediğiniz renklerde düz, desenli veya simli eva
  • Şablonlar
  • Makas
  • Kalem
  • Kumandalı şerit led

Bunların dışında süslemeleri yapıştırmak için çift taraflı bant da gerekmektedir. Kumandalı şerit ledi elektrik malzemeleri ve hobi malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz.

Çocuk Odası İçin Işıklı Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Uygulamanın yapımına başlamadan önce nasıl bir tasarım yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Çocuğunuzun zevkine uygun figürlerin şablonunu çıkarmakla işe başlayabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız örnek çalışmada yıldız ve balerin figürleri kullanılmış. Aynı şekilde çocuğunuzun ismini oluşturan harflerin de şablonunu çıkardıktan sonra aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

  • Çıkardığınız şablonları kullanarak evaların üzerine harfleri tek tek çizip makas ile dikkatli bir şekilde keserek çıkarın.
  • Figürleri de eva üzerine çizip, kesin.
  • Bu şekilde harf ve süslemeleri hazırladıktan sonra bunların arkasına çift taraflı bant yapıştırarak duvara istediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz.

Evde çocuk odası için isimli duvar süsü yapımı bu şekilde olup süslerin etrafına şerit led yapıştırarak harika bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bu kolay çalışmayı denemek isteyenler için aşağıda çocuk odası için duvar süsü yapımı videolu anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Çocuk odası için sevimli bir duvar rafı yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız çocuk odası için minyatür duvar süsü yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial