Çocuk Kıyafetinden Köpek Giysisi Yapımı

Çocuk Kıyafetinden Köpek Giysisi Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Çocuk kıyafetinden köpek giysisi yapımı dikiş dikmeyi bilenlerin evde hiç zorlanmadan yapabilecekleri bir uygulamadır. Günümüzde pek çok kişi evde kedi ya da köpek beslemektedir. Marifetli bayanlar bu sevimli dostlara yün ya da kumaştan çok güzel kıyafetler yapmaktalar. Bugün sizlerle çocuk kıyafetinden köpek giysisi yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşmak istiyoruz. Rengarenk bir çocuk tişörtü kullanarak köpeğinize çok güzel bir giysi hazırlayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde çocuğunuzun eski tişörtünü atmak yerine değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Bu güzel geri dönüşüm projesini yapmayı deneyerek evde sıkılmadan vakit geçirmeniz mümkün. Siz de tişörtten köpek kıyafeti yapmak isterseniz bunun için gerekli malzemeleri ve projenin resimli anlatımını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çocuk Tişörtünden Nasıl Köpek Giysisi Yapılır?

Çocuk tişörtünden köpek giysisi yapmak dikiş dikmeyi bilenlerin zorlanmayacağı bir uygulamadır. Çocuk tişörtünü kestikten sonra bunu köpeğinizin vücut yapısına uygun şekilde kestikten sonrası oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları izleyerek çocuk tişörtünü köpeğiniz için sevimli bir giysiye dönüştürebilirsiniz.

  • Çocuk tişörtünün kollarını, yaka ve lastik kısmını makas ile dikkatli bir şekilde kesin.
  • Köpeğe kıyafet yapmak için tişörtün ön tarafı kullanılıyor. Arkasından çıkardığınız kumaşı da köpek kıyafetine cep yapmak için kullanabilirsiniz.
  • Tişörtün ön ve arkasını birbirinden ayırıp, kol ve lastik kısımlarını kestikten sonra kumaşı köpeğinizin boyutuna göre küçültün ve yan taraflarından makas ile biraz oyuntu yaparak kesin.
  • Tişörtün arkasından çıkardığınız parçayı da cep şeklinde kesin. Kol ve diğer parçaları da hazırladıktan sonra bunları dikkatli bir şekilde dikerek birleştirin.
  • Tüm bu aşamaların ardından diktiğiniz kıyafeti köpeğinize giydirebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde sevimli köpeğiniz için farklı birçok kıyafet tasarlayabilirsiniz. Penye kumaştan yapacağınız giysi ile köpeğiniz hem şık görünür hem de rahat hareket edebilir. Önü ve arkası farklı renklerde olan çocuk tişörtlerini tercih ederseniz ortaya daha şık tasarımlar çıkacaktır. Kullanmadıkları kıyafetleri sevimli dostlarının üzerinde görmek çocukları da mutlu edebilir. Bu uygulamayı evde denemek isterseniz aşağıda paylaşacağımız, çocuk kıyafetinden köpek giysisi yapımı resimli anlatım çalışmayı yaparken işinizi kolaylaştırabilir.

Çocuk Kıyafetinden Köpek Giysisi Yapımı
Çocuk Kıyafetinden Köpek Giysisi Yapımı

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial