Bellona 2017 Salon Takımı Modelleri

Bellona 2017 Salon Takımı Modelleri
Sosyal medyada paylaş

Bellona 2017 salon takımı modelleri şıklığı ve kalitesi ile bu sezonun favorileri arasında bulunuyor. Oturma grubu bir evin dekorasyonu için en önemli parçalar arasındadır. Söz konusu evin en özel odası olduğunda bu önem daha da artar. Herkes kaliteli ve şık bir salon takımına sahip olmak ister. Bunun yanında eşyanın kullanışlı olması ve evde çok yer kaplamaması da son derece önemlidir. Bellona her zaman kaliteli ve kullanışlı ürünleri ile çoğunluğun tercih ettiği bir markadır. Her sezon değişen dekorasyon trendlerine uygun olarak salon takımlarında da renk ve model olarak bazı değişiklikler olmaktadır. Bu yazımızda Bellona salon takımı modelleri ile ilgili tüyoları ve bazı örnek görselleri sizlerle paylaşıyoruz.

Bellona salon takımı modellerine baktığımızda klasik ve modern tarza uygun birçok farklı model ve renk seçeneği olduğunu görüyoruz. İkili ve tekli koltuk takımları zarif ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu sezon deri koltuk takımları ve düğmeli tasarımlar da salonların şıklığını tamamlayacak ayrıntılar olarak gözümüze çarpıyor. Salon takımlarında düz renk yerine ikili ve tekli koltuklarda farklı renklerin kullanıldığı tasarımlar da mevcut. Klasik dekorasyondan hoşlananlar Bellona’nın beyaz ya da somon rengi salon takımlarını tercih edebilirler. Evini modern bir şekilde dekore etmek isteyenler ise mor, fuşya, su yeşili ve petrol mavisi tasarımlardan istediklerini seçebilirler. Salon takımlarını tamamlayan halı ve orta sehpalar ise dekorasyonda görsel bütünlüğü sağlamaya önem verenler için büyük kolaylık sağlayacak detaylar arasında bulunuyor. Şık tasarımlardan hoşlananlar için ayaklarında altın yaldız ve oymalar bulunan çok güzel oturma grupları da bu sezonun favorileri arasına girecek modeller arasında bulunuyor.

Bellona salon takımı modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için aşağıda yeni model salon takımı modelleri ile ilgili görseller arasından seçtiğimiz tasarımlardan bazılarını aşağıda paylaşıyoruz. Resimleri daha detaylı görmek için üzerlerine tıklayınız.

Bir cevap yazın