Bayan Örgü Yelek Modelleri

Sosyal medyada paylaş

Bayan örgü yelek modelleri başlığı altında sizlerle sezonun en şık yelek modellerini paylaşıyoruz. Yelek, bayanları kışın soğuktan koruyan ve şıklıklarını tamamlayan bir parçadır. Dışarıdan alınan yelekler yeterince sıcak tutmadığı için örgü örmeyi bilen bayanlar yeleklerini kendileri örmektedir. Tığ ve şiş ile örülen birçok yelek modeli bulunmaktadır. Tığ ile örülen bayan yelekleri şık görünseler de fazla sıcak tutmadıkları için bu parçalar çoğunlukla şiş ile örülmektedir. Biz de bu yüzden seçtiğimiz görsellerde şiş ile örülen tasarımlara yer veriyoruz.

Bayan yeleği örnekleri arasında herkesin kolaylıkla yapabileceği tasarımlar bulunduğu gibi yapması biraz beceri gerektiren, oldukça dikkat çekici modeller de bulunmaktadır. Yelek örerken istediğiniz renk ve kalınlıkta ip kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ipin kalınlığına uygun bir şiş kullanarak kendinize çok güzel bir yelek örebilirsiniz. Eskiden düz ya da haroşa örneği ile örülen düğmeli yelekler tercih edilirken günümüzde çok daha şık tasarımlar mevcuttur. Kolsuz klasik yeleklerin yanı sıra yarım kollu yelekler de bayanların severek kullandığı parçalar arasındadır. Süveter ve ceket giymeyi sevmeyen bayanlar kolay yelek modelleri arasından kendi zevklerine uygun bir tasarım seçerek, kışı üşümeden ve şık bir şekilde geçirebilirler.

Yelek modeli seçerken bunu hangi mevsimde giyeceğinizi göz önünde bulundurursanız daha rahat kullanma imkanınız olabilir. Mevsimlik olarak kullanacağınız parçaları daha ince ipten ve delikli örneklerle yapabilirsiniz. Kışın giymek için de kalın ip ve sıkı örnekleri tercih edebilirsiniz. Renk tercihi ise sizin kişisel zevkinize bağlıdır. Bugün sizlerle paylaşacağımız bayan yeleği modellerinde istediğiniz renk ve kalınlıkta ip kullanabilirsiniz. Örgü örmeye yeni başlıyorsanız bazı modeller sizi zorlayabilir. Böyle bir durumda örneği uygulamayıp düz veya haroşa tekniği ile yeleği yapmanız mümkün. Örgü örmeyi seviyorsanız sizlerle paylaştığımız modeller arasından kendi zevkinize uygun bir tasarım seçerek hemen işe girişebilirsiniz.

Aşağıda sizlerle paylaştığımız bayan yelek modelleri arasından dilediğinizi örerek, soğuk kış aylarında sizi sıcak tutacak güzel bir giyim eşyasına sahip olabilirsiniz. Modelleri daha küçük boyutlarda yaparak kızınız için de güzel bir yelek örebilirsiniz. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan sezonun en şık bayan yelek modellerini paylaşmaya başlıyoruz. Yapacak olanlara kolay gelsin.asimetrik-bayan-yeleği

gri-bayan-yeleği

kemerli-bayan-yeleği

bayan-süveter-yelek

bayan-yelek-modeli

bayan-yeleği-modeli

ebruli-ipten-bayan-yeleği

düğmeli-bayan-yeleği

bej-rengi-bayan-yeleği

kısa-bayan-yeleği

haroşa-bayan-yeleği

kesme-şeker-örneği-bayan-yeleği

kışlık-bayan-yelek

beli-lastikli-bayan-yeleği

modern-bayan-yeleği

saç-örgüsü-örneği-bayan-yeleği

cepli-bayan-yeleği

yeşil-bayan-yeleği

yandan-düğmeli-bayan-yeleği

yarım-kollu-bayan-yeleği

 

 

 

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. Burda yayinladiginiz yelek modelleri nerden alabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial