Barbie için Kolay Bilezik Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle evde Barbie için kolay bilezik yapımı hakkında fikir sahibi olabileceğiniz bir örnek çalışma paylaşıyoruz. Kız çocuklarının severek oynadığı Barbie bebeklerin daha şık görünmesi için onlara basit malzemeler kullanarak bilezik yapabilirsiniz. Bebeği için takı yapmak çocuğunuzun da hoşuna gideceği için bu kolay çalışmayı birlikte yapabilirsiniz. Önerimizi değerlendirmek isterseniz Barbie bebek için bilezik yapımının detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Barbie için Kolay Bilezik Yapımı

Evde Barbie için takı yapımı oldukça kolaydır. Takıların şekil ve boyutuna uygun malzemeler kullanarak harika tasarımlara imza atabilirsiniz. Barbie bebek için evde küpe yapabileceğiniz kolay bir çalışmayı daha önceden sizlerle paylaşmıştık. Bugün de kolay bilezik yapmanıza yardımcı olacak bir çalışmamız var. Bebek bileziği yapmak için pipet, eva, küçük metal halkalar kullanabilirsiniz. Elinizde başka çalışmalardan kalan eva parçaları varsa bunları bilezik yapımında kullanarak değerlendirebilirsiniz. Evde pipet varsa sizde Barbie bebek için şık takılar yapmayı deneyebilirsiniz.

Barbie için Bilezik Yapımı
Barbie için Bilezik Yapımı

Gerekli Malzemeler

  • Renkli pipetler
  • Makas
  • Düz veya simli eva
  • Desenli bant

Barbie için Bilezik Nasıl Yapılır?

Malzemeler hazır ise aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulayarak kısa sürede çok harika bilezikler yapabilirsiniz.

  • İlk olarak pipetin kıvrımlı olan kısmını makas ile keserek çıkarın.
  • Bu kıvrımlı parçayı makas yardımı ile istediğiniz kalınlıkta kesin.
  • Bu şekilde hazırladığınız halkaları makas ile dikey şekilde keserek bileziği bebeğin koluna takabilirsiniz.
  • Farklı renkte pipetleri de makas ile halka şeklinde keserek rengarenk bilezikler yapabilirsiniz.
  • Uygulamanın yapımında normal beyaz pipetlerden de kullanabilirsiniz. Beyaz pipetleri oje ile istediğiniz renge boyayabilir veya üzerine eva ya da desenli bant ile kaplama yapabilirsiniz.
  • Renkli pipetleri de desenli bant veya eva ile kaplayabilir, üzerlerine minik süslemeler yapabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz kolay yöntemi uygulayarak Barbie için çok şık bilezikler tasarlayabilirsiniz. Elinizde ince tel varsa bunun iki ucunu birleştirerek de aynı şekilde bilezik yapabilirsiniz. Misina ipine boncuk geçirerek de Barbie için harika bilezikler yapabilirsiniz. Evde bu kolay çalışmayı denemek isteyenler için aşağıda Barbie için bilezik yapımı videolu anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial