Barbie için Eva ile Çanta Yapımı
Sosyal medyada paylaş

Bugün sizlerle evde Barbie için çanta yapabileceğiniz kolay bir kendin yap çalışması paylaşıyoruz. Barbie bebek için kıyafet ve aksesuar tasarlamaktan hoşlanıyorsanız eva ile çanta yapımı ilginizi çekebilir. Size bahsedeceğimiz yöntemi uygulayarak kısa sürede şık bir çanta yapabilirsiniz. Bu kolay uygulamayı çocuğunuzla birlikte yaparak evde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Barbie için eva ile çanta yapımının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Barbie için Eva ile Çanta Yapımı

Evde Barbie çanta yapmak için kumaş ve eva gibi malzemeler kullanılabilir. Bunun yanı sıra uygun boyutta plastik ve metal malzemelerin üzerine boyanarak veya minik boncuklar ile süslenerek şık çantalar yapılabilir. Kolay bir yöntem uygulayarak şık bir çanta tasarlamak isterseniz malzeme olarak eva kullanabilirsiniz. Eva yumuşak yapısı nedeni ile çalışmayı yaparken işinizi kolaylaştıracaktır.

Barbie Çanta
Barbie Çanta

Şık bir tasarım yapmak isterseniz desenli veya simli eva kullanabilirsiniz. Çanta sapı olarak eva kullanabileceğiniz gibi elinizde varsa zincir, ip veya ince bir kurdele de kullanabilirsiniz. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Kırtasiye veya hobi malzemeleri satan yerlerden istediğiniz şekilde eva temin edebilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

 • İstediğiniz renkte düz, simli veya desenli eva
 • Kalem
 • Makas
 • Silikon tabancası

Barbie için Eva ile Çanta Nasıl Yapılır?

Eva ve diğer malzemeler hazır ise Barbie için şık bir çanta yapmak için aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

 • İlk olarak evanın üzerine yapmak istediğiniz çantaya uygun parçalar çizmekle işe başlayın. Şekil olarak daire, kare, dikdörtgen veya başka bir şekil tercih edebilirsiniz.
 • Gövde için iki parça çizerek makas ile kesin.
 • Çantanın yanları ve alt tarafı için de aynı evadan 3 tane ince şerit çıkarın.
 • İnce bir şeridi de çanta sapı olarak kesin.
 • Bu şekilde çantanın parçalarını hazırladıktan sonra birleştirme aşamasına geçebilirsiniz.
 • Kenar için hazırladığınız şeritlere silikon tabancası ile yapıştırıcı sürerek bunları çantanın ör ve arka parçalarına yapıştırabilirsiniz.
 • Son olarak hazırlamış olduğunuz çanta sapını da yerine yapıştırarak uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

Evde Barbie bebek için kolay çanta yapımı bu şekilde olup isterseniz üzerine zevkinize uygun süslemeler de yapabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde evde çok şık çantalar tasarlayabilirsiniz. Çalışmayı yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırmak için aşağıda eva ile Barbie çanta yapımı resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay gelsin. Farklı bir malzeme kullanarak Barbie için çanta yapmak isterseniz daha önce paylaştığımız Barbie bebek için çanta yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Barbie Çanta Yapımı Resimli Anlatım
Barbie Çanta Yapımı Resimli Anlatım

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial